Dotnuvos ir Akademijos pakeles jau trečius metus puošia gėlių žiedai

 Dotnuvos ir Akademijos pakeles jau trečius metus puošia gėlių žiedai

Dotnuvos ir Akademijos miestelius kertančią pagrindinę gatvę vietos seniūnija puošia gėlėmis. Šių dviejų miestelių pakelės taip pasipuošia jau trečius metus iš eilės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono Dotnuvos ir Akademijos miestelius kertančią pagrindinę gatvę vietos seniūnija papuošė gėlėmis. Šių dviejų miestelių pakelės taip pasipuošia jau trečius metus iš eilės. Beje, seniūnijoje įrengti ir du daugiamečių gėlių gėlynai, taip pat papuoštos ir autobusų stotelės.

Kartelės nuleisti neketina

Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius atviravo, kad seniūnijos tvarkymo kartelė buvo iškelta prieš 3 metus, kai Dotnuva šventė  650 metų jubiliejų.

,,Būtent dėl šio jubiliejaus pagrindinė Vytauto gatvė buvo papuošta gėlių kompozicijomis.

Dotnuvą papuošusias gėles tuomet gyrė ne tik vietos gyventojai, bet ir prašalaičiai. Miestelis atrodė labai šventiškai, tvarkingai, gražiai.

Gėlynus seniūnija plečia ir Dotnuvos bei Akademijos stotelėse. Čia puoselėjami tiek vienmečiai, tiek daugiamečiai augalai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Žmonėms taip patiko, kad nusprendėme kartelės nenuleisti ir puošti miestelį gėlėmis kasmet. To labai pageidavo ir vietos bendruomenė. Taigi Dotnuva ir Akademija pražysta jau trečius metus iš eilės“, – šypsojosi seniūnas M. Tvaravičius.

Pastatytos kompozicijos

Taigi, važiuojantys keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva Dotnuvos ir Akademijos miesteliuose gali pamatyti gėlių kompozicijas.

Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius atviravo, kad kartelė buvo iškelta prieš 3 metus, kai Dotnuva šventė 650 metų jubiliejų.

Aut. past.

„Viską darėme patys, ir tas kompozicijas-vazonus susivirinome. Dotnuvoje jau visi išdėstyti, Akademijoje kaip tik šiuo metu vyksta darbai ir statomi vazonai. Vienmetės gėlės juose žaliuos iki pat rudens.

Dėmesį skiriame ir daugiamečiams gėlynams. Pernai prie seniūnijos ir Dotnuvos centre prie akmens įrengėme daugiamečius gėlynus. Čia mums padėjo specialistai – apželdintojai.

Dar gėlynus plečiame ir Dotnuvos bei Akademijos stotelėse. Čia puoselėjame tiek vienmečius, tiek daugiamečius augalus. Viską darome savo jėgomis, patirtį perėmėme iš apželdintojų“, – dėstė seniūnas.

Pernai prie seniūnijos ir Dotnuvos centre prie akmens įrengti daugiamečiai gėlynai. Čia seniūnijai padėjo specialistai – apželdintojai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

1 Komentaras

  • Nieko nėra gražiau už Pelednagius Ačiū seniūnui.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video