Dėl tvenkinyje plūduriuojančios kritusios gulbės ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos

 Dėl tvenkinyje plūduriuojančios kritusios gulbės ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Ketvirtadienio vakarą ant kojų buvo sukeltos specialiosios tarnybos, mat Dotnuvos seniūnijoje esančiame Akademijos tvenkinyje pastebėta kritusi gulbė.

Negyvą paukštį tvenkinyje pastebėjo vietos gyventoja. Apie radinį ji informavo Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą. Moteris pranešė, kad viena gulbė plūduriuoja negyva, o kita plaukioja visai netoliese.

Specialistai atvyko į įvykio vietą, tačiau gulbės pasiekti nuo kranto nebuvo įmanoma.

Tuomet jie kreipėsi pagalbos į ugniagesius gelbėtojus. Maisto veterinarijos tarnyba paprašė iš tvenkinio ištraukti negyvą gulbę.

Į įvykio vietą atvyko Dotnuvos ugniagesių komanda ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Apie 3 metrus nuo kranto plūduriavusią negyvą gulbę gelbėtojai ištraukė ir perdavė maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojui.

Šis informavo, kad kritusi gulbė bus siunčiama į Vilnių, kur bus atlikti tyrimai dėl paukščių gripo ir kt. Tuomet paaiškės, dėl kokios priežasties gulbė krito.

1 Komentaras

  • Apie gulbę rašyk ką nori,o apie Banderą cic?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video