Dėkoja greitosios pagalbos medikei: gydo ne tik kūną, bet ir sielą

 Dėkoja greitosios pagalbos medikei: gydo ne tik kūną, bet ir sielą

Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikai visada pasiruošę padėti sunegalavusiems ar į nelaimę patekusiems gyventojams./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Situacijoje, kai mūsų sveikatai gresia realus pavojus, greitosios medicinos pagalbos medikas yra tas žmogus, kuris atskuba padėti greičiausiai. Medikai savo darbe sutinka įvairių žmonių – ir dėkingų, ir nelabai. Vieni jiems dėkoja, kiti kartais visai be reikalo iškeikia. Šįkart „Rinkos aikštę“ pasiekė labai nuoširdi ir jautri padėka Kėdainių greitosios medicinos pagalbos Skubiosios pagalbos specialistei Gerdai Pugalskytei.

Standartinė situacija

Ši istorija standartinė. Standartinė ir situacija. Tačiau pasak Kėdainių rajono Krakių miestelio gyventojos Vidos Taujanskienės – medikė, kuri jai suteikė pagalbą, buvo ne tik puiki specialistė, bet ir labai rūpestingas, savo darbą mylintis, išmanantis bei baimės kupiną pacientą sugebantis nuraminti žmogus.

Moteris nuoširdžiai dėkoja už suteiktą pagalbą, už žmogiškumą, jautrumą ir supratimą.

Pasijuto blogai

„Mano mama Vida gyvena Krakėse. Praėjusį pirmadienį ji pasijuto blogai, o šeimos gydytoja priimti negalėjo, liepė kviesti greitąją, nes požymiai buvo artimi insultui, tad iškviečiau greitukę.  Mama pasakojo, jog greitukė atvyko labai greitai.

Ji, kaimo moterytė, pirmąkart pasijuto išklausyta, ja rūpinosi, domėjosi ligos istorija, iškart buvo vežama į Kauną, kelionėje nuolat buvo stebima jos būklė ir domimasi savijauta.

Esmė tokia, kad šaunu, jog žmogaus empatija suteikia ligoniui teigiamų emocijų, o tai kartais labai teigiamai veikia!“ – pažymėjo su žurnalistu susisiekusi pacientės dukra Romantė Taujanskaitė Zigmantavičienė.

Baigėsi laimingai

V. Taujanskienė pasakojo, jog dabar jaučiasi gerai. Tąkart medikai atliko visus reikiamus tyrimus ir paskyrė stacionarų gydymą.

„Esmė ta, jog mano mama jaučiasi labai dėkinga greitosios medicinos pagalbos darbuotojai Gerdai Pugalskytei, kuri atvykusi elgėsi labai profesionaliai, buvo maloni ir savo darbą atliko puikiai. Norisi medikus pagirti, ne tik juos sumenkinti, kaip daro daugelis šiandien. Iš tiesų yra be galo šaunių, savo darbą mylinčių ir jam atsidavusių žmonių“, – dėkojo moteris.

3 Komentarai

  • Tikrai pritariu pas mane irgi buvo atvykus Gerta ,tik neatkreipiau demesio i pavarde.Tikrai nuostabi slaugytoja tokiu daugiau .Apie kitas tikrai negaliu nieko sakyti nes neteko susidurti .Bet jau yra viena registratore tai neduok Dieve kas ja ten ir prieme dirbti susiraukus atrodo ,kad jos gimine butum iskoneveikes .

  • Gerda, labai gerai atsimenu.Prieš keleta mėnesių..aplankė mane naktį.Ištikus pirmam rimtam panikos priepuoliui..Nuostabi mergina.Ačiū jums..už jūsų darbą, kantrybę, ir malonu brndravimą, bei puikia ir skubia pagalbą.🥰

  • Gerda , ne tik puiki specialystė+labai labai graži moterys

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video