Degalinių tinklui „Jozita“ – 300 tūkst. eurų bauda

 Degalinių tinklui „Jozita“ – 300 tūkst. eurų bauda

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

BNS inf.

Degalinių tinklui „Jozita“ skirta 300 tūkst. eurų bauda – sankcija įmonei skirta už per mažą biodegalų kiekį dyzeline, pranešė Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT).

Ištyrus benzino ir dyzelino bandinius Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šilutės rajonuose esančiose degalinėse nustatyta, kad litre dyzelino buvo mažiau nei 6,2 proc. biodegalų, tuo metu pagal įstatymą jų turi būti ne mažiau kaip 6,2 procento.

Tarnybos nutarimas per 30 dienų gali būti apskųstas teismui.

2021 metais priimtu Alternatyvių degalų įstatymu Lietuva siekia, kad 2030 metais biodegalų dalis transporte sudarytų ne mažiau kaip 15 proc. bendro energijos suvartojimo.

Pagal įstatymą biodegalų dalis benzine dabar turi būti ne mažiau kaip 6,6 procento. 

1 Komentaras

  • už supjautus variklius ir už padidintą oro taršą,nes dabar jau yra įrodyta,kad iš iškastinės žaliavos pagamintas kuras mažiau teršia orą nei su vadinamasis ekologinis su rapsų priedais?Jozita pigiausiai parduoda degalus,tai susivieniję plėšikai taip nutarė juos sutramdyti dėl nestojimo į jokių tarnybų ir kontrolierių nevaldomą nusikalstamą kartelį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video