Daugiabučio kaimynų konfliktas tęsiasi: kreipėsi į savivaldybę

 Daugiabučio kaimynų konfliktas tęsiasi: kreipėsi į savivaldybę

Daugiabučio gyventoja laiptinėje primėtė įvairiausių daiktų – sunku ir praeiti. Moteris ir vėl skambinėjo Bendrajam pagalbos centrui./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Rinkos aikštė“ nesenai rašė apie tai, kad viename Kėdainių miesto penkiaaukščiame name gyvenanti moteris yra puikiai žinoma policijos pareigūnams, greitosios medicinos pagalbos medikams ir net ugniagesiams gelbėtojams. Nėra mėnesio, kad pas ją nevyktų specialiosios tarnybos. Dažniausiai pranešimai būna traktuojami kaip nepagrįsti ir taip tik gaišinamas labai brangus specialiųjų tarnybų laikas. Panašu, kad šie konfliktai ne tik nesibaigia, bet persikelia į savivaldybę – namo gyventojai prašo pagalbos.

Vėl kvietė tarnybas

Antradienio dieną moteris ir vėl eilinį sykį paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė, kad vyras užrakino ją namuose, ji negali išeiti, prastai jaučiasi.

Į įvykio vietą – J. Basanavičiaus gatvės 75-ąjį daugiabutį namą – pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Panašu, kad šie konfliktai ne tik nesibaigia, bet persikelia į savivaldybę – namo gyventojai prašo pagalbos.

Aut. past.

Laužė duris

Atvykus visoms tarnyboms atlikta žvalgyba. Pareigūnai pabeldė į buto duris, tačiau šį kartą jų niekas neatidarė.

Tuomet ugniagesiai laužtuvu ir kitomis specialiomis priemonėmis atidarė medines buto duris ir policijos pareigūnai bei medikai pateko į vidų.

Viduje buvusią moterį medikai apžiūrėjo. Akivaizdžių sužalojimų matyti nebuvo.

Kaimynai baiminasi neadekvačiai besielgiančios moters. Gyventojai bijo, kad daugiabutyje neįvyktų didesnė nelaimė.

Aut. past.

Galvos skausmas

Pusamžė moteris taip pat yra didelis galvos skausmas kaimynams.

Jie pasakojo, kad būna, jog moteris beldžia į jų duris, būna, kad šūkauja, mušasi su savo sugyventiniu. Iš moters buto sklinda smarvė.

Visai neseniai ji į laiptinę išmetė televizorių ir šis visą pusdienį pragulėjo ant grindų.

Kaimynai baiminasi neadekvačiai besielgiančios moters. Gyventojai bijo, kad daugiabutyje neįvyktų didesnė nelaimė.

Kreipėsi į savivaldybę

Daugiabučio gyventojai dėl susidariusios situacijos surengė susirinkimą. Žmonės kreipėsi pagalbos į Kėdainių rajono savivaldybę.

„Ji vėl pradėjo mums kerštauti. Vėl šaukia, rėkia, vėl kvietinėja tarnybas.Negana to, dabar pilną koridorių įvairių daiktų primėtė, praeiti neįmanoma.

Kreipėmės pagalbos į savivaldybę. Mums patarė visus tokius moters cirkus fiksuoti, rinkti įrodymus.

Norime padėkoti už pagalbą Viešosios tvarkos vyriausiajam specialistui Sauliui Rosteikai. Jis ne kartą padėjo gyventojams. Visuomet profesionaliai pataria, padeda.

Norime sutramdyti šią gyventoją, kol dar laikas, kol nenutiko didžiulė nelaimė“, – dėstė gyventojai.

Moteriai yra paskirta ne viena administracinė bauda už bereikalingus specialiųjų tarnybų šokdinimus.

Aut. past.

Pasijuto užrakinta

Priminsime skaitytojams, kad pas moterį specialiosios tarnybos skubėjo ir praėjusį savaitgalį.

Šeštadienio dieną moteris paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė, kad vyras užrakino ją namuose, ji negali išeiti, prastai jaučiasi.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Pati atidarė duris

Atvykus visoms tarnyboms atlikta žvalgyba. Pareigūnai pabeldė į buto duris ir jas atidarė… pati pranešėja.

Pasirodo, jai tiesiog pasirodė, kad ją kažkas užrakino. Ugniagesiai šį pranešimą traktavo kaip nepagrįstą ir grįžo į tarnybą.

Kiek vėliau moteris pradėjo skųstis sveikata, tačiau ir tai buvo tik išsigalvotos problemos. Jokių fizinių sužalojimų moteris patyrusi nebuvo.

Moteriai yra paskirta ne viena administracinė bauda už bereikalingus specialiųjų tarnybų šokdinimus.

3 Komentarai

  • Pasirodo kad jai trūko tik psichiatrų pagalbos.Taip pat skambindavo tuolaik į miliciją,o pareigūnams išlaužus duris ir be ceremonijų išvežus į cypę jos vyrą,moteriškė eidavo per kaimynus prašydama,kad tie sutaisytų duris,nes ji,atseit,bijanti vagių.Va ir čia matyt toks pat atvejis.Užuojauta kaimynams.

  • Baisu, kad tame name ne viena tokia yra. Kitoj laiptinėje, 4 aukšte dar viena labai panaši ponia gyvena.

  • […] 75-ajame daugiabutyje siautėjančią ir kaimynams gyvenimą nuodijančią senolę kaimynų konfliktus ar be reikalo kviečiamas specialiąsias tarnybas rašė ir „Rinkos aikštė“, tačiau […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video