Daugiabučio gyventojai išgelbėjo senjorės gyvybę (FOTOGALERIJA)

 Daugiabučio gyventojai išgelbėjo senjorės gyvybę (FOTOGALERIJA)

Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad A. Kanapinsko g. 2-ajame daugiabutyje sklinda aitrus dūmų kvapas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sekmadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į A. Kanapinsko gatvę, mat buvo pranešta, jog daugiabutyje sklinda dūmai. Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad kaimynai pagalbą iškvietė laiku, mat garbaus amžiaus senolė gamino maistą, kuris prisvilo, todėl butas paskendo dūmuose ir viskas galėjo baigtis labai liūdnai.

Lipo per langą

Apie 19 valandą Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto A. Kanapinsko gatvės 2-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name sklinda aitrus dūmų kvapas.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir keli policijos pareigūnų ekipažai.

Nustatyta, kad dūmai sklinda iš antrajame penkiaaukščio namo aukšte esančio buto. Buto durų niekas nedarė, tad ugniagesiai spėriai pastatė glaustines kopėčias iš užlipę jomis pro langą pateko į butą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Buvo nustatyta, kad dūmai sklinda iš antrajame penkiaaukščio namo aukšte esančio buto. Buto durų niekas neatidarė, tad ugniagesiai spėriai pastatė glaustines kopėčias ir jomis pateko į butą bei iš vidaus atidarė duris medikams ir policijos pareigūnams.

Viduje buvo rasta garbaus amžiaus moteris. Ji buvo sąmoninga, kalbėjo, tačiau buvo prisikvėpavusi dūmų.

Suteikė pagalbą

Paaiškėjo, kad moteris gamino maistą. Maistas svilo tiek, kad uždūmintas buvo ne tik senjorės, bet ir gretimi butai, kvapas sklido ir laiptinėje.

Ar moteris užmigo, ar jai sušlubavo sveikata, tikslinama.

Ugniagesiai išvėdino patalpas. Moteriai pagalbą suteikė medikai.

Visas aplinkybes aiškinsis policijos pareigūnai.

Paaiškėjo, kad moteris gamino maistą. Maistas svilo tiek, kad uždūmintas buvo ne tik senjorės, bet ir gretimi butai, kvapas sklido ir laiptinėje.

Aut. past.

Puodas prisvilo ir Liepų alėjoje

Beje, panašaus įvykio būta ir penktadienį. Tądien apie 13 val. buvo gautas moters pranešimas, kad Liepų alėjos daugiabučio namo bute prisvilo puodas, ji namuose yra viena, pradėjo kaukti signalizacija.

Atvykus ugniagesiams, medikai ir policijos pareigūnai jau buvo įvykio vietoje. Gaisro pavojaus nebuvo.

Ugniagesiai primena, kad ruošiamo maisto palikti be priežiūros – nevalia, nes dūmuose žmogus gali užtrokšti bei gali kilti dar didesnis gaisras.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video