Daugiabučio balkone pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

 Daugiabučio balkone pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad trečiame aukšte, neįstiklintame balkone degė sulankstyta kartoninė dėžė, o gaisrą užgesino gyventojai iki ugniagesių atvykimo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į vieną miesto miegamųjų rajonų, mat buvo pranešta apie vieno daugiabučio namo balkone kilusį gaisrą. Laimei, ugnis buvo pastebėta laiku, sureaguota ir didelės nelaimės pavyko išvengti.

Budrūs kaimynai

Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino budrūs daugiabučio namo kaimynai.

21 val. 19 min. pagalbos centre gautas jų pranešimas, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko gatvėje, daugiabučiame name, trečiame aukšte dega balkonas.

Pranešėjas teigė esantis vienu aukštu aukščiau ir matantis dūmus.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai tam, kad jei reiktų padėti evakuoti daugiabučio gyventojus ir užtikrinti viešąją rimtį.

Ugniagesiai įsitikino, kad pavojaus niekam nėra, apklausė gyventojus. Laimei, gaisras buvo pastebėtas laiku, mat galėjo užsidegti balkone buvęs fotelis, kiti daiktai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Užgesino gyventojai

Atskubėję ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad trečiame aukšte neįstiklintame balkone degė sulankstyta kartoninė dėžė, o gaisrą užgesino patys gyventojai iki ugniagesių atvykimo.

Ugniagesiai įsitikino, kad pavojaus niekam nėra, apklausė gyventojus.

Laimei, gaisras buvo pastebėtas laiku, mat galėjo užsidegti balkone buvęs fotelis, kiti daiktai. Budrūs kaimynai laiku sureagavo, gyventojai staigiai užgesino liepsnas.

Panašu, kad dėl įvykio gali būti kalta arba į balkoną įvesta elektra ir įvykęs gedimas, arba neužgesinta nuorūka.

Aut. past.

Įspėjo

Šio įvykio aplinkybės tiriamos. Panašu, kad dėl įvykio gali būti kalta arba į balkoną įvesta elektra ir įvykęs gedimas, arba neužgesinta nuorūka. Tai išsiaiškins ugniagesių tyrėjai.

Beje, ugniagesiai gelbėtojai įspėjo buto gyventojus, kad šie įsirengtų dūmų detektorių, kuris gaisro metu gali išgelbėti gyvybę, mat patikrinus namus paaiškėjo, kad jis nėra įrengtas.

1 Komentaras

  • Bus ir Respublikos 40 ,pastoviai į balkonus skrieja nuorukos iš viršutinių aukštų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video