Darbinga ugniagesių para

 Darbinga ugniagesių para

Vasariškių soduose degė buitinių atliekų konteineris ir aplink sukrauti baldai, Lauko gatvėje sudegė du plastiko ir stiklo konteineriai, Josvainių gatvės garažų bendrijoje supleškėjo penkių konteinerių blokas, o prie kapinių degė plastikinis biotualetas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Mieste ir rajone sudegė 8  konteineriai ir biotualetas

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai ilsėtis neturėjo kada. Vasariškių soduose degė buitinių atliekų konteineris ir aplink sukrauti baldai, Lauko gatvėje sudegė du plastiko ir stiklo konteineriai, Josvainių gatvės garažų bendrijoje supleškėjo penkių konteinerių blokas, o prie kapinių degė plastikinis biotualetas.

Užsidegė pavakarę

Sekmadienio dieną buvo ramu, o pirmasis pranešimas apie gaisrą Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė 18 val. 04 min. Pranešta, kad Vilainių seniūnijos Vasariškių kaimo Vyturių gatvėje dega konteineris, aplinkui dega ir daug šiukšlių.

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai rado atvirą ugnį. Metaliniame šiukšlių konteineryje ir 8 m² plote apie konteinerį degė įvairios buitinės atliekos, sukrauti nenaudojami baldai ir namų apyvokos daiktai.

Ugniagesiai greitai numalšino liepsnas.

Sudegė ir apdegė

Po vidurnakčio, 01 val. 15 min., gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Lauko gatvėje, žmonės mato dideles liepsnas, galimai dega namas arba atliekų konteineris.

Į įvykio vietą išskubėjo du ugniagesių gelbėtojų skyriai.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Jiems atvykus atvira liepsna degė plastikinis tekstilės atliekų konteineris. Ugniagesiai gaisrą numalšino.

Gaisro metu sudegė ir išsilydė plastikinis konteineris, sudegė ir apdegė konteineryje buvusi tekstilė, taip pat apsilydė šalia esantis plastikinis stiklo atliekų konteineris.

Sudegė penki

Netrukus ugniagesius ir vėl pasiekė pranešimas apie gaisrą.

03 val. 48 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, žmonės mato juodus dūmus, kas dega – nežino.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado šalia garažų bendrijos „Elektra“ atvira liepsna degančius buitinių atliekų konteinerius. Liepsnas gelbėtojai numalšino.

Gaisro metu sudegė ir išsilydė penki plastikiniai buitinių atliekų konteineriai.

Plastikinis tualetas

Paryčiais, 04 val. 29 min., gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Lakštingalų ir Klevų gatvių sankryžoje, prie kapinių atvira liepsna dega lauko tualetas.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado degantį biotualetą ir jį užgesino. Sudegė ir išsilydė dalis plastikinio lauko biotualeto.

Įvykius tiria

Visus šiuos gaisrus tiria ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Gali būti, kad vieni gaisrai buvo sukelti dėl žmonių neatsargumo, kiti – tyčia. Viskas paaiškės atlikus tyrimus.

Tuo metu ugniagesiai pažymi, kad plastikiniai konteineriai dega ypač greitai, o savivaldybė skaičiuoja, kad dėl gaisrų, kuomet sudega konteineriai, patiriami milžiniški nuostoliai. Vieno antžeminio konteinerio „Molok“ kaina – 1 475 eurai.

Kol pagaminamas ir sumontuojamas naujas atliekų konteineris, jo vietoje pastatomas laikinas plastikinis arba metalinis konteineris.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video