Dar galite pamatyti Dailės draugijos parodą

 Dar galite pamatyti Dailės draugijos parodą

M. Daukšos viešosios bibliotekos parodų erdvę papuošė Kėdainių krašto dailės draugijos paroda „Dovana Kėdainiams“, kurioje eksponuojami net 89 įvairių meninių pakraipų kūrybiniai darbai, sukurti 32 autorių./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

M. Daukšos viešosios bibliotekos parodų erdvę antrame aukšte papuošė Kėdainių krašto dailės draugijos paroda „Dovana Kėdainiams“. Ši paroda išskirtinė ne tik dėl to, kad joje eksponuojami net 89 įvairių meninių pakraipų kūrybiniai darbai: tapyti paveikslai, karpiniai, sodai, mezginiai, veltos vilnos dirbiniai, drožiniai, sapnų gaudyklės, vytinės ir pintinės juostos, lipdytos žvakės, kuriuos sukūrė 32 autoriai, bet ir tuo, kad tai nuoširdi draugijos narių sukurta dovana miesto gimimo dienos proga.

Dar viena staigmena

Ši paroda skirta šiemet 650 metų jubiliejų švenčiantiems Kėdainiams, ir tai – ne vienintelė dovana miestui.

„Ruošiantis šiai parodai buvo nuspręsta, jog pagaliau atėjo metas kaip reikiant atsidėkoti Kėdainių rajono savivaldybei. O kadangi miesto jubiliejus, kokia gi šventė be dovanų?“ – į parodos pristatymą susirinkusiems sakė Dailės draugijos vadovė, tautodailininkė, karpinių meistrė Albina Mackevičienė.

Draugijos nariai šia svarbia proga paruošė dar vieną staigmeną Kėdainiams – padovanojo 19 savo kūrinių rajono savivaldybei.

Iš jų – 17 tapybos darbų, taip pat tautinio paveldo sertifikuotas kūrinys – Loretos Steponavičienės skudurinė lėlytė ir Lauros Steponavičiūtės pintinė juosta.

Ši paroda išskirtinė ne tik dėl to, kad joje eksponuojami net 89 įvairių meninių pakraipų kūrybiniai darbai, bet ir tuo, kad tai nuoširdi draugijos narių sukurta dovana miesto gimimo dienos proga.

Aut. past.

A. Mackevičienė akcentavo, jog ši dovana – padėka už veiklos ir iniciatyvų palaikymą bei glaudų ryšį.

Skyrė padėką

Draugijos narius nuoširdžiai sveikino ir už jų aktyvumą bei indėlį į kultūrinį Kėdainių gyvenimą dėkojo rajono meras Valentinas Tamulis, savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Stadalnykas, Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centro Arnetų name vadovė Regina Lukminienė ir kiti.

Parodoje eksponuojami 32 autorių: A. Mackevičienės, Laimos Bytautienės, Laimos Mačiūnienės, Audingos Murauskienės, Lidos Vilčinskaitės, Aušros Steponkienės, Danos Morozovienės, Aldonos Tunkūnienės, Daivos Bernotavičienės, Nijolės Railaitės, Genovaitės Sorokienės, Asmiraldos Maksimiec, Linos Gogolinskienės, Danutės Vitkauskienės, Sonatos Kriščiūnienės, Viliaus Sirotavičiaus, Ritos Sakalauskienės, Mildos Tamulevičienės, Marijos Eigirdienės, Liucijos Saveikienės, Daivos Nurdinovos, Irenos Gailienės, Aloyzo Budrio, Birutės Šinkūnienės, Lilijos Usevičienės, Loretos Steponavičienės, Nijolės Sujetovos, Lauros Steponavičiūtės, Laimos Žilytės, Leokadijos Mockienės, Michalinos Vyšniauskienės ir Irenos Armonienės, 89 įvairių meninių pakraipų kūrybiniai darbai.

1 Komentaras

  • Vienos babos, o tai kur jaunimas? netapo? nepiešia?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video