„BioTornado“ – nuotekų įrenginiai, atitinkantys itin griežtus reikalavimus

 „BioTornado“ – nuotekų įrenginiai, atitinkantys itin griežtus reikalavimus

Jei gyvenate sodyboje ar užmiestyje ir negalite namų ūkio prijungti prie centrinės nuotekų sistemos, privalote ieškoti patikimo sprendimo nuotekų tvarkymui. Biologinis nuotekų valymo įrenginys BioTornado – idealus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Visų pirma todėl, kad 2020 metais Lietuvoje sukurti biologiniai nuotekų valymo įrenginiai BioTornado atitinka itin griežtus reikalavimus, aukščiausius skandinaviškus standartus ir yra pažymėti  CE ženklinimu bei užtikrina, kad nuotekos bus išvalytos iki 98 proc. (tai yra daugiau nei reikalauja Nuotekų tvarkymo reglamentas). Dėl šios priežasties, išvalytą vandenį galima naudoti antrą kartą įvairiems tikslams – pradedant vejos laistymu  ir užbaigiant automobilio plovimu.

Priežasčių, kodėl būtent BioTornado turėtų keliauti į jūsų namus, yra ir dar daugiau. Visų pirma, šis įrenginys garantuos patogią kasdienybę: jis neskleidžia nepageidautinų kvapų ir veikia labai tyliai, todėl galima montuoti šalia gyvenamojo pastato – tikrai netrikdys jūsų malonaus poilsio.

Įrenginys  nereikalauja ir kasdienės priežiūros, be to, yra sukurtas taip, kad puikiai funkcionuotų bet kokiu metų laiku ir esant bet kokioms oro sąlygoms. Todėl puikiai tinka ir tiems žmonėms, kurie daug laiko praleidžia svetur.

Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad įrenginys yra pagamintas iš ypač aukštos kokybės – žaliavų, todėl tarnaus ilgai bei patikimai. Gaminio išlaikymo kaštai yra labai patrauklūs ir lyginant su tuo, kokią naudą teikia (sudaro galimybę vandenį panaudoti  antrą  kartą), netrunka  atsipirkti. Įrenginio kompaktiškumas garantuoja, kad nesunkiai rasite jam vietos savo  namų teritorijoje, o baigus montavimo darbus, bus galima apsodinti augalais bei sukurti ypač patrauklų vaizdą.

Apibendrinant belieka tik pridurti, kad biologiniai nuotekų valymo įrenginiai BioTornado, tai – ypač griežtus reikalavimus bei aukštus skandinaviškus standartus atitinkantys įrenginiai, kurie vandenį išvalo ypač efektyviai – net iki 98 proc. (daugiau nei reikalauja Nuotekų tvarkymo reglamentas); pasižymi tyliu veikimu, patraukliais išlaikymo kaštais, kompaktiškumu ir daug laiko bei pastangų nereikalaujančia priežiūra.

1 Komentaras

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video