Beinaičių parke surengta 5-oji olimpiada senjorams (FOTOGALERIJA)

 Beinaičių parke surengta 5-oji olimpiada senjorams (FOTOGALERIJA)

Olimpinėje šventėje dalyvavo Baisogalos–Šeduvos, „Bočių“, „Rudenėlio“, „Kontakto“, „Brandos“ ir LPŽA KRS senjorų komandos, kurios varžėsi šešiose rungtyse: žaidė krepšinį, smiginį, išbandė žolės slides, skraidančias lėkštes, mėtė kamuoliukus./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Ūksmingame Beinaičių parke Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyrius (LPŽA KRS) organizavo 5-ąją senjorų olimpiadą „Visi kartu -25“, pažyminčią asociacijos 25-metį, kuris skyrių, anot jos pirmininkė Almos Jociuvienės, įpareigoja ne tik švęsti, bet ir būti veikliems, atsakingiems bei žinomiems ne tik rajone, bet ir visoje respublikoje. 

Varžėsi 6 sporto rungtyse

Olimpinėje šventėje dalyvavo Baisogalos–Šeduvos, „Bočių“, „Rudenėlio“, „Kontakto“, „Brandos“ ir LPŽA KRS komandos, kurių dalyviai varžėsi šešiose rungtyse.

Senjorai žaidė krepšinį, smiginį, išbandė žolės slides, skraidančias lėkštes, demonstravo savo taiklumą mėtydami kamuoliukus.

Na, o įveikę visas jiems parengtas užduotis ir nuoširdžiai vienas kitam dėkodami bei bendraudami klausėsi muzikinės programos, kurią gamtos apsuptyje vykusio renginio organizatoriams, dalyviams ir svečiams dovanojo „Bočių“ asociacijos ansamblis „Ašarėna“ ir autorinės muzikos grupė „Vaivorykštė“.

Penkerius metus senjorų skyriui Kėdainiuose vadovaujanti A. Jociuvienė darbe vadovaujasi šūkiu: „Eikime ten, kur mūsų laukia, darykime taip, kad mus įvertintų ir pasilikime ten, kur mus vertina“./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Skiria padėką

Už svetingai ir estetiškai parengtą parko aplinką A. Jociuvienė nuoširdžiai dėkoja Beinaičių bendruomenės centro pirmininkei Ilonai Mickevičienei ir aktyviems asociacijos nariams Ritai ir Algiui Lankeliams, Alytei ir Alfonsui Maniokams, Irenai Guogienei ir kitiems, taip pat projekto rėmėjams Kėdainių rajono savivaldybei, Pelėdnagių seniūnijai, Beinaičių bendruomenės centrui: „Ir visiems šventės svečiams nuoširdžiai dėkoju už aktyvų dalyvavimą sportiniame sąjūdyje. Juk tik visi kartu esame stiprūs!“.

Pasinaudojo galimybe

A. Jociuvienė pažymėjo, kad jubiliejinis renginys vyko įgyvendinant laimėtą ir Kėdainių savivaldybės finansuotą sporto ir fizinio aktyvinimo projektą „Prisijunk prie aktyvios bendruomenės“.

2 134 narius vienijantis pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių skyrius – veiklus ir atsakingas, nes šiais metais, be sporto projekto „Prisijunk prie aktyvios bendruomenės“, spėjo laimėti dar du – sveikatos projektą „Senjorų sveikatos mokykla“ ir bendruomenių projektą „Kuriame savo sėkmės istoriją“.

Aut. past.

„Pirmoji olimpiada prieš penkerius metus įvyko Raseinių rajone Kirkšnovės kaimo turizmo sodyboje, vėliau trejus metus iš eilės olimpinė šventė buvo organizuojama Plinkaigalio kaime, na, o šiais metais aktyvūs mūsų asociacijos nariai iš Beinaičių pasiūlė jubiliejinį renginį rengti čia, Beinaičių parke.

Pasitarusios su sporto instruktore Jolita Gvergždienė, kuri dalyvauja mūsų senjorų veiklose rengiant ir įgyvendinant šitą projektą, nusprendėme pasinaudoti galimybe surengti senjorų olimpiadą tokioje nuostabioje vietoje“, – akcentavo A. Jociuvienė.

Rengs mankštas

Senjorų olimpinė šventė – tik viena iš projekto „Prisijunk prie aktyvios bendruomenės“ veiklų.

Taip pat įgyvendinant projektą LPŽA KRS inicijavo ir iki pat spalio pabaigos tęs šiaurietiško ėjimo užsiėmimus, rudenį krašto senjorams du kartus per savaitę bus rengiamos mankštos, kurias ves sveikatinimo specialistė Kamilė Šniukštaitė.

Skyrius – veiklus ir atsakingas

134 narius vienijantis Kėdainių skyrius – veiklus ir atsakingas, nes šiais metais, be sporto projekto „Priisjunk prie aktyvios bendruomenės“, spėjo laimėti dar du – sveikatos projektą „Senjorų sveikatos mokykla“ ir bendruomenių projektą „Kuriame savo sėkmės istoriją“.

8 Komentarai

 • O Tamulis šventėje ne tik ėdė, bet ir gėrė apsiputojęs… Darbo metu. Gaila, kad Džestina nors ir matė viską savo akimis, nes sėdėjo priešais, bet nieko straipsnyje neparašė. Liaupsina valdžią ir tiek, gėda!!!

  • Uz tai ir gavo silta darbo vieta savivaldybes valdomoje institucijoje 😉 svarbiausia zinot kam nardyt ir ka rasyt.

   • Rinkos aikštė VIKONDAI priklauso, o savivaldybė užsako straipsnius.

 • Aš irgi su senukais trinuosi, kad išgert veltui gauti. O šiaip tai savivaldybė remia, todėl ir liaupsiname, bučiuojame kojas valdžiai 🙁

 • Pasportuot spėsim, svarbiausia išgert mieli senjorai, ne kasdien gaunam proga su valdžia pagert!

  Einu taku Beinaciu,
  Kliuva buteliai uz kelnaiciu,
  Esu jau ne jauna,
  Bet dar alkana.

  Isgerkim su valdzia mes,
  Nes rinkimai viska apspres,
  Neteksime tamuliaus,
  Teks gerti namučiuos.

 • Nu sakiau neryk, sakiau neryk, tu, brude, juk žmonės tave mato, nu baik ryt bl!!!

 • O Jociuvienė irgi reklamą hau pradėjo? Pamatysit, iš valstiečių raudona pataps. O, kad spartakiada ir alkoholis, nu tai abu į sveikatą!

 • Sakoma , kad pencininkai blogai gyvena, ne taip nèra, pažiürekit kokie visi stiri, tarsi laukiasi devintame men.Pati Alma žiauriai stiora, o rengiasi kaip vedma, o Tamuliyi lenda į rudàha, juk nieisi pinigeliû.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video