Bėgikai varžėsi Naujamečiame bėgime „Kėdainiai 2022“ (FOTOGALERIJA)

 Bėgikai varžėsi Naujamečiame bėgime „Kėdainiai 2022“ (FOTOGALERIJA)

Sekmadienio popietę kraštiečiai ir miesto svečiai dalyvavo 44-ajame Naujamečiame bėgime „Kėdainiai 2022“. Jėgas šiame renginyje išbandė beveik trys šimtai dalyvių iš įvairiausių šalies miestų ir rajonų./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Sekmadienio popietę kraštiečiai ir miesto svečiai dalyvavo 44-ajame Naujamečiame bėgime „Kėdainiai 2022“. Kartu tradiciškai vyko ir Lietuvos bėgimo taurės I etapas. Jėgas šiame renginyje išbandė beveik trys šimtai dalyvių iš įvairiausių šalies miestų ir rajonų.

5 ir 10 kilometrų distancija

Sportininkai startavo bei finišo tiesiąją kirto LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos stadione. Bėgikai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse 5 ir 10 kilometrų distancijose, bėgo gyvenamųjų namų kvartalų Liaudies g., Respublikos g., Skroblų g., Paparčių g., Gluosnių g., Eglių g., A. Kanapinsko g., Janušavos g., Lauko g., Gegučių g. ir grįžo į Liaudies g.

Laimėtojai

5 kilometrų distancijoje pirmasis finišavo Tadas Pavolis, tarp moterų pirma buvo Daiva Bielevičiūtė.

Antrieji finišą pasiekė Dovydas Pauras ir Indrė Labutė. Prizininkais 5 kilometrų distancijoje taip pat tapo ir trečiąja vieta džiaugėsi Mantas Bartkus bei Ugnė Dirsytė.

10 kilometrų distancijose pirmasis finišavo Aivaras Čekanavičius, moterų grupėje – Gitana Akmanavičiūtė. Antrąja vieta džiaugėsi Vaidas Ramanauskas ir Monika Elenska. Treti 10 kilometrų distancijose buvo Tadas Matusevičius ir Vilmantė Stašauskaitė.

Mažieji bėgikai

Renginio metu buvo užimti tiek suaugusieji, tiek vaikai. Mažieji bėgikai varžėsi 300 metrų bėgimo distancijoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video