Banko klientams – įspėjimas: jokiu būdu nespauskite tokių nuorodų

 Banko klientams – įspėjimas: jokiu būdu nespauskite tokių nuorodų

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

SEB bankas informuoja apie suaktyvėjusius sukčius ir jų siunčiamus laiškus su melagingomis nuorodomis. Šįkart sukčiai remiasi aktualijomis ir ragina peržiūrėti „naujus kainoraščius“. Bankas įspėja – jokiu būdu nespauskite tokių nuorodų.

Deja, tačiau sukčiai tobulėja ir seka bankų naujienas – iš tiesų neseniai įsigaliojo atnaujinti SEB banko paslaugų ir operacijų kainynai bei paslaugų planai, taip pat atnaujinta ir mobilioji programėlė. Iš pirmo žvilgsnio gautas laiškas gali atrodyti tikras ir nesuklastotas – laiške klaidų yra nedaug, jo išdėstymas panašus į tą, kurį naudoja bankas. 

Tačiau bankas ragina atkreipti dėmesį pirmiausia į laiško siuntėjo vardą – info@seb.lt. Siuntėjo vardą galima parinkti bet kokį, todėl visada atkreipkite dėmesį į siuntėjo el. pašto adresą, o šiuo atveju jis – apgavikiškas.

Taip pat SMS ir e. laiškuose bankas niekada nesiunčia nuorodų, kuriose prašo klientų prisijungti prie interneto banko ar kitos aplinkos įvedant savo duomenis ir/ar PIN kodus.

3 Komentarai

  • Nieko nesupratau,kaip sako rusai(не для средних умов),-gerai nespausiu.

  • Kad čia ir durniui aišku-kuo daugiau vadinamų banko,, paslaugų “ir kainų už jas kėlimo,tuo daugiau erdvės sukčių veiklai.Ir kas svarbiausia- ar ne iš paties banko visi klijento duomenys ir išplaukia?

  • pinigų pavogimo atvejį iš klijento sąskaitos taupomoje kasoje sovietų valdymo metais?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video