Bakainių piliakalnio teritorijoje siaučia dviračiai ir keturračiai motociklininkai

 Bakainių piliakalnio teritorijoje siaučia dviračiai ir keturračiai motociklininkai

Paskutinis motociklininkų „žygdarbis“ užfiksuotas vos prieš keletą dienų seniūnės R. Lukošienės. /Redos Lukošienės nuotr.

Surviliškio seniūnijos Bakainių piliakalnio teritorijoje neramu – ne tik darbo reikalais, bet ir po darbo įspūdingos gamtos apsuptyje laiką mielai leidžianti vietos seniūnė Reda Lukošienė teigė ir vėl užfiksavusi motociklininkų siautėjimo padarinius. Beje, nuo motociklininkų kenčia ir visai šalia esantis Krekenavos regioninis parkas. Lankytojų prašoma nelikti abejingais ir, pamačius niokojamą gamtą, pranešti policijai.

Ne pirmą kartą

Vaizdingose Surviliškio seniūnijos teritorijose motociklininkai siaučia jau ne pirmi metai. Paskutinis jų „žygdarbis“ užfiksuotas vos prieš keletą dienų. Padarinius įamžino seniūnė R. Lukošienė.  

„Ir vėl Bakainių piliakalnio teritorija išvažinėta. Matosi, kur įvažiuota, kur išvažiuota. Trūksta žodžių.

Pinigų keturračiui įsigyti užtenka, o iki jiems skirtų trasų nuvykti – ne?“ – retoriškai klausė seniūnė.

Vaizdingose Surviliškio seniūnijos teritorijose motociklininkai siaučia jau ne pirmi metai – ir vėl kenčia Bakainių piliakalnis./Redos Lukošienės nuotr.

Pranešė direkcija

Beje, nuo motociklininkų kenčia ir visai šalia esantis Krekenavos regioninis parkas. Lankytojų prašoma nelikti abejingais ir pamačius niokojamą gamtą pranešti policijai.

„Praėjusį savaitgalį pastebėti motociklais Nevėžio slėnio pažintiniu taku važinėjantys asmenys. Takas skirtas pėstiesiems ir juo važinėtis tiek motorinėmis transporto priemonėmis, tiek dviračiais (kurie trukdo pėstiesiems ir ardo tako dangą) draudžiama!

Nuo motociklininkų kenčia ir visai šalia esantis Krekenavos regioninis parkas. Lankytojų prašoma nelikti abejingais ir, pamačius niokojamą gamtą, pranešti policijai.

Aut. past.

Dar sykį norime įspėti, kad važinėtis sporto, treniruočių ar kitų pramogų tikslais galima tik tam skirtose specialiose teritorijose, trasose.

Pamatę neleistinai važinėjant transporto priemonėmis Krekenavos regioninio parko pievomis, upių pakrantėmis, pažintiniais takais, miško paklote ar tiesiog bekele, prašome pranešti policijai ar aplinkosaugininkams pagalbos telefonu 112.

Be visuomenės pagalbos mes situacijos nesuvaldysime. Kviečiame visus būti atsakingais už gamtos išsaugojimą“, – prašo Krekenavos regioninio parko specialistai.

5 Komentarai

  • Va kur metai turi tikrinti,o tai vispagrindiniuose keliuose -trugdo eismą.

  • Kiek žinau, Bakainių piliakalnis taip pat priklauso Krekenavos regioniniam parkui,o ,,siautėtojai“ PLŪGAI yra iš tų pačių apylinkių mėšlu prasmirdę pasikėlėliai.

  • Yra cia tokiu ir daugiau . Du snarglai laksto Rosciuose netoli LT geografinio centro . Gal kartais ponai mentai prades dirbti .

  • ,,Atsimenu,skrendu aš,skrendu…“A turi proto aštuoniolikmečiai-devyniolikmečiai?Kariuomenėje su 157-ų Zil’ų vilkikų galvomis užlėkdavome ant arkų,kuriose būdavo raketos.Šiandie pagalvojus,kriminalas.Juk galėjo ir įlūžti.Pod fanfary zagriemiely by…Būčiau pedriotas,galėčiau dabar pasigirti,kad jau 69 -ais griovėme sovietų galybę…

    • Ir prie pensijos, kaip ne kurie už ,,rezistenciją“prisidurti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video