Ąžuolote apvogtas obelų sodas – vagys išardė tvorą

 Ąžuolote apvogtas obelų sodas – vagys išardė tvorą

Ąžuolote, Stasiūnų kaime, šalia miško esančiame sode, pavogti metaliniai cinkuoti tvoros stulpai, nuversta tvora, dėl to nuostolių sodui padarė ir miško žvėreliai./Nukentėjusiųjų nuotr.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai ėmėsi aiškintis nekasdienio nusikaltimo – pamiškėje įkurtame obelų sode įvykdyta vagystė, kurios metu pavogta sodą juosusi tvora. Tvora buvo skirta apsaugoti obelis nuo miško žvėrelių, tad sodininkams žalos padarė ne tik jie, bet ir miško gyventojai.

Pranešė sodininkė

Apie įvykdytą vagystę pranešė pati nukentėjusi sodininkė. Moteris kreipėsi pagalbos į draugus, kad šie padėtų išaiškinti vagis.

„Ąžuolote, Stasiūnų kaime, šalia miško esančiame sode, pavogti metaliniai cinkuoti tvoros stulpai, nuversta tvora, dėl to nuostolių padarė ir žvėreliai.

Ant stirnarčių visai nepikta, jos nors pavalgė skanios jaunų obelaičių žievės, tačiau ant dvikojų niekdarių – pikta.

Gal kas nors matėte šiuos niekadėjus, vežančius ar atiduodančius į metalo laužą stulpus? Už informaciją atsilyginsiu“, – tokiu skelbimu pasidalijo nukentėjusioji.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Asmenis, ką nors žinančius apie šį nusikaltimą, prašome informuoti policiją arba asmeniškai nukentėjusiąją telefonu 8 614 90 252.

Aut. past.

Augina obelis

„Rinkos aikštė“ susisiekė su nukentėjusiąja. Moteris paaiškino, kad apie vagystę ją informavo miškininkai.

„Vieta yra gana atoki. Yra čia netoli miškininkų namelis, Ąžuoloto sodyba, dar keletas sodybų.

Mes čia įkūrėme sodą, prieš keletą metų pasodinome 300 obelaičių. Auginame obelaites, mat gaminame obuolių actą.

Tam, kad apsaugotume medelius nuo kiškučių, stirnaičių ir kitų miško gyvūnų, sodą aptvėrėme aukšta tvora.

Ji puikiai apsaugojo mūsų obelaites, bet nuo vagių neapsaugojo.

Patys čia nebūname, mums pranešė girininkas, kad kažkas pavogė tvorą, taip ir sužinojome. Kreipėmės į policiją, bet ir patys nenuleidžiame rankų. Norėtume išsiaiškinti, kas taip nedorai pasielgė“, – dėstė nuo vagių nukentėjusi sodininkė.

Kėdainių rajono policijos komisariate dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Asmenis, ką nors žinančius apie šį nusikaltimą, prašome informuoti policiją arba asmeniškai nukentėjusiąją telefonu 8 614 90 252.

1 Komentaras

  • tai matyt ir tvoros segmentai tokie patys.Aš iš tokių segmentų pasistačiau malkinę.Išmieros 2.5mx 1,5,Dvi standumo briaunos.Jei pas žmones 300 obelaičių,tai ir tvora didelė buvo.Tad be technikos tokios neišveš vagis.Tik kaimynai ,pamatę kraunant kur nors ar netgi tveriant naują tvorą,gali pranešti policijai apie tai.Jei įrodys pirkimo dokumentais,manyčiau neįžeis žmogaus.Ant stulpų turėtų būt likę žemių ar betono žymės.Kad tą vagį sutrauktų,nes per tokius gyvent jau nebegalima.Naktimis po kiemus narsto,viską kniaukia…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video