Avarijų virtinė: nuo kelių slydo vilkikai, sunkvežimiai ir mikroautobusai (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosios dienos yra tikras išbandymas visiems vairuotojams. Deja, bet ne visų vairuotojų kelionės Kėdainių krašte baigėsi laimingai. Nemaža dalis jų buvo paženklintos avarijų virtine: nuo kelių slydo vilkikai, sunkvežimiai ir mikroautobusai. Smulkias avarijas ir suskaičiuoti sunku.

Nuvažiavo nuo kelio

Trečiadienio rytą, po 10 valandos, Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijoje, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva nuo kelio nuvažiavo ir apvirto sunkiasvoris automobilis.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Gelbėjo įmonė

Atvykę ugniagesiai rado nuo kelio ties žiedine sankryža nuvažiavusį krovininį automobilį MAN.

Jis nebuvo apvirtęs, tiesiog nuvažiavęs nuo kelio. Viduje vairuotojo nebuvo, jis buvo išėjęs ieškoti pagalbos.

Atvykę ugniagesiai rado nuo kelio ties žiedine sankryža nuvažiavusį krovininį automobilį MAN. Jis nebuvo apvirtęs, tiesiog nuvažiavęs nuo kelio./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Netrukus vairuotojas sugrįžo į eismo įvykio vietą su pagalba – Pelėdnagiuose vyras rado ratinį ekskavatorių, kurio vairuotoja sutiko sunkiasvorį ištraukti į kelią.

Gelbėjimo operacija baigėsi sėkmingai, ekskavatorius mašiną ištraukė iš laukų.

Ledo kelias

Vakar prieš vidurnaktį pasipylė vairuotojų pranešimai iš „Via Baltica“ kelio. Vairuotojai skundėsi, kad kelias virto tiesiog čiuožykla.

Apie 23 valandą buvo gautas pranešimas, kad ties Saviečių kaimu nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs sunkvežimis, žmonių aplink nematyti.

Į įvykio vietą buvo pasiųstos visos specialiosios tarnybos.

Kelionės buvo paženklintos avarijų virtine: nuo kelių slydo vilkikai, sunkvežimiai ir mikroautobusai. Smulkias avarijas ir suskaičiuoti sunku.

Aut. past.

Apvirto pakelėje

Tarnybos į įvykio vietą vyko ne maksimaliu, o saugiu greičiu. Vietomis didžiausias įmanomas greitis buvo vos 30 km/h.

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Krovininis automobilis „Mercedes Sprinter“ (registruotas Lenkijoje) buvo nuvažiavęs nuo kelio ir apvirtęs pakelėje.

Vairuotojas iš automobilio, vežusio medikamentus, buvo išlipęs iki ugniagesių atvykimo. Per eismo įvykį nenukentėjo.

Ugniagesiams transporto priemonės atversti nepavyko, į vietą atvykę įmonės atstovai perkrovė krovinį bei išvežė automobilį.

Vakar prieš vidurnaktį pasipylė vairuotojų pranešimai iš „Via Baltica“ kelio. Vairuotojai skundėsi, kad kelias virto tiesiog čiuožykla.

Prašė pagalbos

Beje, įvykio vietoje ugniagesiai iškart paprašė kelininkų pagalbos, mat kelyje nusidriekė didelės automobilių spūstys, stojo eismas.

Vienas vilkikas rėžėsi į metalinius kelio atitvarus, kitas taip pat išslydo į priešingą eismo kryptį, tačiau eismo įvykio išvengti pavyko.

„Net miegoti ramiai negalėjau. Tai vilkikas į atitvarus atsitrenkė, tai kita mašina nuo kelio nuvažiavo.

Gaisrinės, greitosios ir policija laksto. Kažkoks košmaras čia pas mus“, – informavo šalia kelio gyvenanti ūkininkė Jūratė Bieliauskienė.

Dar viena nelaimė

Dar viena nelaimė įvyko vakare Pelėdnagių seniūnijos Medekšių kaime. Kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva vilkikas nuslydo nuo kelio ir užklimpo pakelėje.

Vilkiko puspriekabė liko važiuojamojoje kelio dalyje, susidarė eismo trikdžiai. Įvykio metu specialiųjų tarnybų pagalbos neprireikė, vilkikas buvo ištrauktas.

7 Komentarai

  • Jei patyrę furistai pamiršta ką mokėsi vairavimo mokyklose, tai pats metas pasitikrinti visiems žinias teorijos ir praktikos, jei paprastiems vairuotojams žada nuimt sveikatos pažymėjimus ir teisę vairuot, tai nelygios teisės anot visų vairuotojų, Tik tokių nelaimių dar daugiau daugės, o seni vairuotojai, net paprasto egzamino Regitroje neišlaikytų, nes daug pakitimų eismo taisyklėse.

  • Butu geriausia, kad kas 5 metus visi turetu su auksciausia kategorija eiti laikyti teorijos, nes daug silpnaprociu prisipirke teisiu, ka ir vakar atskleide fntt vilniaus regitroje ir ko dar neatskleista kitose regitrose.

    • Prisiperka teisių buožgalviai, o nekalti žmonės žūsta.

  • Kaip nebus avariju, kad Kedainiu rajoniniai keliai nebarstomi. Dabar vaziavau ir Labunavos i Kedainius. Kelias uz Pasiliu i Labunava plikledis.

    • Nu jo ne kelias o čiuožykla . Ir visiem nusispjaut kol rimta avariją neivyko

  • Pramones raj,sandeliu gatveje ir vandenvietes gatveje 12 sunkvezimiu uzklimpo

  • Į VIA BALTIKA nedažnai tenka išvažiuoti,bet tai labai prastai prižiurimas kelias.Ten visada būna slidu

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video