Avariją patyrusio vilkiko vairuotojas rastas už poros kilometrų

 Avariją patyrusio vilkiko vairuotojas rastas už poros kilometrų

Į įvykio vietą atskubėjusios tarnybos rado į pakelės augmeniją bei griovį nuvažiavusį sunkiasvorį vilkiką „Volvo“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose įvyko neeilinė avarija – nuo kelio nuvažiavo ir į pakelės augmeniją bei griovį nuvažiavo sunkiasvoris vilkikas. Jo vairuotojas rastas ne įvykio vietoje, o už kelių kilometrų einantis keliu. Kodėl vyras taip pasielgė – aiškinasi policijos pareigūnai.

Pranešė vadybininkas

Antradienį 13 val. 57 min. gautas vienos įmonės vadybininko pranešimas, kad Kėdainiuose, Biochemikų gatvėje, važiuojant nuo „Kėdainių grūdų“ link buvusio aerodromo, nuo kelio nuvažiavo vilkikas, vairuotojui sutriko sveikata.

Į mieste esantį Pramonės rajoną buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Ne ta vieta

Tačiau nuvykus į pranešėjo nurodytą vietą, paaiškėjo, kad Biochemikų gatvėje jokio įvykio nėra.

Tuomet buvo gautas patikslinimas – eismo įvykis įvyko Elevatoriaus gatvėje, važiuojant nuo grūdų elevatoriaus link buvusio aerodromo. Visos specialiųjų tarnybų pajėgos patraukė į naujai nurodytą įvykio vietą.

Rado vilkiką

Atskubėjusios tarnybos rado į pakelės augmeniją bei griovį nuvažiavusį sunkiasvorį vilkiką „Volvo“.

Apžiūrėjus kabiną vairuotojas nerastas, ten mėtėsi įvairūs daiktai, tarp kurių – ir mobilusis telefonas bei piniginė su dokumentais.

Buvo sunerimta, jog vairuotojas galėjo kažkur bandyti paeiti, bet sutrikus sveikatai, nukrito. Nedelsiant pradėta vyro paieška.

Kiek vėliau gauta informacija, jog vyras eina medžiotojų šaudyklos link.

Vyras atrodė akivaizdžiai sutrikęs, elgėsi neadekvačiai, negalėjo paaiškinti, kodėl paliko avarijos vietą. Patikrinus jo blaivumą nustatyta, kad jis yra visiškai blaivus. Tačiau vyras negalėjo nieko paaiškinti apie įvykusią avariją, teigė nieko nepamenantis.

Aut. past.

Pradėjo paiešką

Vyro imta ieškoti nedelsiant. Specialiųjų tarnybų pareigūnai jį aptiko nei toli, nei arti – už poros kilometrų nuo avarijos vietos.

Vyras buvo sulaikytas ties keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva. Savo globon jį perėmė medikai.

Vyras atrodė akivaizdžiai sutrikęs, elgėsi neadekvačiai, negalėjo paaiškinti, kodėl paliko avarijos vietą.

Patikrinus jo blaivumą nustatyta, kad jis yra visiškai blaivus. Tačiau vyras negalėjo nieko paaiškinti apie įvykusią avariją, teigė nieko nepamenantis. Medikai vyrą nedelsiant išgabeno į gydymo įstaigą.  

Šio įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie turėtų išsiaiškinti, kodėl įvyko avarija, kodėl šešiasdešimtmetis vyras taip elgėsi.

5 Komentarai

  • į,,kodėl šešiasdešimtmetis vyras taip elgėsi“.Prakeikti sovietai jam būtų davę pensiją,o va savi jam tik grandines kiečiau suveržė…

    • lifosiniams vairuotojams kadaise ne grandinės ,o pampersai uždėti buvo.

    • Pirmiausianreikią išsiaiškinti ar buvo sumarmaliuotas .Jei buvo tai jums ir atdakymaskokios pasekmės vykstą ..

  • Vakcinu pasekmė , garantuotai patyrė mikro insultą , todėl net nepamena kas kaip įvyko ir elgiasi ne visai adekvačiai .

    • Tu lochas imbicilas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video