Automobilio kuro filtro keitimo paslaugos

 Automobilio kuro filtro keitimo paslaugos

Jūs niekada nenorėtumėte išgerti stiklinės purvo, tiesa? Ir žinome, kad jei tai padarytume, mūsų organizmas užsikištų ir turėtume didelių problemų su sveikata. Taip yra taip pat su automobilio veikimu. O kalba eina apie automobilio kuro filtro keitimą. Filtras lygiai taip pat gali sugesti, kai pilame netinkamas priemones, tad juos reikia laikas nuo laiko keisti. Mes norime jaustis gerai. Na, jūsų transporto priemonė jaučiasi taip pat. Kad jis gerai veiktų ir taupytų kurą, jam reikia nuolatinio švaraus kuro tiekimo. Kuro filtro užduotis yra išvalyti nešvarumus ir rūdis iš kuro, kol jie patenka į jūsų variklį. Užsikimšęs kuro filtras iš tikrųjų gali užgniaužti variklį, kad jis neužsives ar net nebeveiks. Kai kurie degalų filtrai turi aplinkkelio vožtuvą, kuris leidžia degalais apeiti užsikimšusį filtrą, todėl jūsų automobilis vis tiek veiks. Tačiau užteršti degalai gali užkimšti degalų purkštukus ir į variklį patekti pavojingų dalelių. Automobilis su iš dalies užsikimšusiu degalų filtru gali gerai važinėti po miestą.

 Du dalykai turi įtakos tam, kaip dažnai reikia keisti filtrą. Jie yra: kur važiuojate ir perkate kurą. Jei kaimo vietovėse daug važinėjate purvinais ar žvyrkeliais, kuro filtrui bus sunkiau išlaikyti švarų kurą. Ir negražu to sakyti, bet perkant pigiausias dujas iš pigių vietovių stočių, kartais tai reiškia nešvaresnį kurą, kuris greičiau užkimš filtrą.

Pagrindiniai prekių ženklai paprastai yra švaresni ir juose tikrai yra daugiau ploviklių priedų. Žinoma, automobilių gamintojai rekomenduoja degalų filtro keitimo intervalus. Tačiau tai yra šiek tiek sudėtingiau nei automobilių savininkams. Kai kurie automobilių gamintojai nustojo išvardyti rekomenduojamus kuro filtro keitimo intervalus arba turi labai ilgus intervalus, pavyzdžiui, kas penkerius metus ar aštuoniasdešimt tūkstančių kilometrų. Taigi gali tekti ieškoti kitų šaltinių rekomendacijų.

Senesniems nei šešerių ar septynerių metų automobiliams ypač gresia pavojus, nes jų kuro bake spėjo susikaupti nešvarumų ir rūdžių. Švarus kuro filtras palaiko dujų tekėjimą.

Net iš dalies užsikimšęs filtras dar labiau apkrauna kuro siurblį. Tai gali sutrumpinti jo tarnavimo laiką ir sukelti brangų remontą. Kaip dažnai būna, dabar išleidę šiek tiek pinigų tokiam nebrangiam dalykui kaip kuro filtras, galite sutaupyti automobilių savininkų pinigų, nes pagerinsite degalų efektyvumą ir išvengsite brangaus remonto.

Stenkitės patikrinti kuro filtrą. Tai geriau nei sutvarkyti perdegusį kuro siurblį ar sugadintus kuro purkštukus. Automobilio kuro filtro keitimas jums pareikalaus papildomus finansus savo automobiliui.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video