Automobilio elektronikos gedimo priežastys

 Automobilio elektronikos gedimo priežastys

Kad šiuolaikiniai automobiliai tinkamai veiktų, labai priklauso nuo elektros sistemų, o tai yra elektronikos davikliai. Kintamosios srovės generatorius, akumuliatorius ir kitos elektros bei elektroninės sistemos valdo didžiąją dalį jūsų automobilio funkcionalumo, o jei jos pradės sugesti, su automobiliu galite susidurti su įvairiomis problemomis. Tačiau gali būti lengva klaidingai diagnozuoti transporto priemonės elektros problemas. Elektronikos autoservisas yra labai gerbiamas automobilių remonto ir elektros remonto paslaugų teikėjas. Jis yra žinomas dėl savo strategija pagrįstų sprendimų ir teikia holistinę diagnostiką bei remontą atnaujintam automobilio veikimui. Pasidalinkime keliais patarimais apie automobilį, išmaniuoju vadovu ir keliais dažniausiai pasitaikančiais ženklais, rodančiais, kad jūsų automobilyje yra elektros problemų. Pradėkime.

Variklis neveiks tinkamai

Varikliui užvesti reikia elektros energijos. Per uždegimo jungiklį akumuliatorius turi tiekti kibirkštį per uždegimo žvakę, kuri uždega degalus jūsų variklyje. Jei jūsų variklis neveiks tinkamai, tai gali būti blogo akumuliatoriaus, generatoriaus ar kitos nesusijusios elektros problemos požymis.

Automobilio kintamosios srovės generatorius turi gerai veikti su jūsų akumuliatoriumi, kad įkrautų transporto priemonės elektros sistemą. Blogas generatorius neabejotinai paveiks jūsų automobilį įvairiais būdais. Dažniausiai pasitaikanti problema yra spustelėjimas, kai pasukate raktelį ir bandote užvesti savo automobilį. Tai reiškia, kad sistemoje nėra pakankamai srovės, kad būtų galima įjungti variklį.

Paprastai tai sukelia išsikrovęs arba blogas akumuliatorius, tačiau problemos šaltinis taip pat gali būti starteris. Starterio variklis uždegimo metu turi apversti variklį ir leisti įvykti viskam kitam. Starterio variklis leidžia varikliui siurbti orą, kai įjungtas degimas. Jei sukdami girdite „šlifavimo“ garsą, tai gali būti dėl blogo starterio arba sugedusios smagračio žiedo.

Jei jūsų automobilis senesnis ir turi didelę ridą, didelė tikimybė, kad gedimas elektros sistemoje. Jei šie atvejai išlieka, labai rekomenduojama atlikti elektros diagnostiką. Taip pat rekomenduojama atlikti planinę techninę priežiūrą, kad jūsų automobilis išliktų geros būklės.

Iškilo akumuliatoriaus problemų

Jei kyla problemų dėl akumuliatoriaus, ne tik pakeiskite jį nepatikrinę automobilio elektros sistemų. Tačiau problema taip pat gali kilti dėl jūsų kintamosios srovės generatoriaus arba kažkur kitur jūsų transporto priemonės automatinėje elektros sistemoje.

Jei manote, kad kaltas akumuliatorius, pirmiausia patikrinkite, ar akumuliatoriaus laidai nėra korozijos, ir įsitikinkite, kad jie tinkamai sumontuoti, nes jie daugiausia maitina automobilio elektronines sistemas. Jei jūsų automobilis vis tiek neužsiveda, galite apsvarstyti galimybę nunešti akumuliatorių į automobilių parduotuvę, kad patikrintumėte, ar jis tinkamai veikia.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video