„Aušros“ progimnazijoje – dar viena olimpinė sporto šaka

 „Aušros“ progimnazijoje – dar viena olimpinė sporto šaka

Asmeninio archyvo nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos bendruomenėje – ir vėl puikios naujienos. Ugdymo įstaigoje baigtas įgyvendinti dar vienas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) „Olimpinės kartos“ programos finansuojamas projektas „Vandensvydis – dar viena olimpinė sporto šaka“, kurio pagrindinis tikslas – propaguoti ir populiarinti vandensvydžio sporto šaką progimnazijoje.

Vedė treniruotę

Pasidžiaugti įgyvendinto projekto rezultatais, susitikti su sportiška „Aušros“ progimnazijos bendruomene ir įvertinti ugdymo įstaigoje turimą sporto bazę atvyko Lietuvos vandensvydžio federacijos prezidentas ir Elektrėnų vandensvydžio sporto klubo „Žaibas“ vyr. treneris Anatolijus Asajavičius ir atsakingas sekretorius, vandensvydžio sporto klubo „Žaibas“ žaidėjas Mantas Pelakauskas.

Vizito metu federacijos atstovai supažindino mokinius su vandensvydžio sporto šaka, inventoriumi bei žaidimo taisyklėmis, taip pat progimnazijos baseine vedė įvadinę parodomąją-mokomąją treniruotę.

Vandensvydžio federacijos atstovai supažindino mokinius su šia sporto šaka, inventoriumi bei žaidimo taisyklėmis, taip pat progimnazijos baseine vedė įvadinę parodomąją-mokomąją treniruotę./Asmeninio archyvo nuotr.

Džiaugiasi draugyste

„Aušros“ progimnazijos fizinio lavinimo mokytojos Jolita Gvergždienė ir Eglė Kuprijanovienė džiaugiasi projekto metu užsimezgusia draugyste su Lietuvos vandensvydžio federacijos atstovais ir tikisi darnaus bendradarbiavimo.

Atnaujinta sporto bazė

J. Gvergždienė didžiuojasi, kad pagaliau įgyvendintas dar vienas Olimpinių vertybių programos projektas, kurio dėka ugdymo įstaigoje imta propaguoti ir populiarinti dar vieną naują sporto šaką – vandensvydį, taip pat atnaujinta progimnazijos sporto bazė.

Už projekto lėšas įsigytas šiai sporto šakai reikiamas inventorius: kamuoliai, akiniai, kepurėlės su ausų apsaugomis, vartai: „Tikimės, kad ši sporto šaka ilgainiui prigis ugdymo įstaigoje“.

E. Kuprijanovienė pastebi, kad kaskart atnaujinus sporto įrenginius, įsigijus daugiau sportinio inventoriaus suaktyvėja progimnazijoje besimokančiųjų fizinė veikla, sustiprėja bendruomeniškumas.

„Aušros“ progimnazijos fizinio lavinimo mokytojos Jolita Gvergždienė (dešinėje) ir Eglė Kuprijanovienė džiaugiasi projekto metu užsimezgusia draugyste su Lietuvos vandensvydžio federacijos atstovais ir tikisi darnaus bendradarbiavimo./Asmeninio archyvo nuotr.

Projektai ir programos nesibaigia

J. Gvergždienė pabrėžia, kad šiuo „Olimpinės kartos“ programos projektu ugdymo įstaigos fizinio aktyvumo skatinimo projektai nesibaigia.

„Džiaugiamės, kad esame sportiška ir aktyvi mokykla, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas bendruomenės fiziniam aktyvumui skatinti, mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiams ugdyti, sudarant fiziniam aktyvumui ir sveikatą stiprinančioms veikloms palankią aplinką, integruojant į kasdieninį įstaigos gyvenimą.

Smagu, jog visa progimnazijos bendruomenė supranta, kad sportas stipriai prisideda prie kiekvieno iš mūsų emocinės ir fizinės sveikatos gerinimo, todėl ir toliau stengsimės didelį dėmesį skirti fizinio aktyvumo skatinimo projektams ir programoms“, – kalba J. Gvergždienė.

1 Komentaras

  • gal geriau lietuviska ribka zaiskit, vis tautinis zaidimas o vandensvydis jums kaip karvei iki menulio

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video