„Aušros“ moksleiviai sulaukė svečių iš Kėdainių „Nevėžio“

 „Aušros“ moksleiviai sulaukė svečių iš Kėdainių  „Nevėžio“

Lietuvos sporto universiteto (LSU) „Aušros“ progimnazijoje lankėsi Kėdainių „Nevėžio“ komandos treneriai ir žaidėjai – po energingo susitikimo su moksleiviais aktų salėje veiksmas persikėlė į keturis progimnazijos baseino takelius, kur „aušriečiai“ nesunkiai apgynė savo, kaip puikius sportininus pasiekimus demonstruojančios mokyklos, vardą.

Daugiau apie krepšininkų dieną „Aušros“ progimnazijoje – antradieniniame „Rinkos aikštės“ numeryje.

[#gallery=163#]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video