Auganti įmonė „Ardo projektai“ kviečia prisijungti prie komandos

 Auganti įmonė „Ardo projektai“ kviečia prisijungti prie komandos

Dvejas naujas stakles šiais metais įsigijusi įmonė „Ardo projektai“ kviečia prisijungti prie komandos naujus narius, kurie galės ne tik dirbti su pažangia įranga, bet ir turės galimybę mokytis ją valdyti, tobulėti./ Aldo Surkevičiaus nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

UAB „Ardo projektai“ – nauja ir inovatyvi įmonė, gaminanti tikslius mechaninius komponentus iš įvairaus plastiko ir metalo, kviečia prisijungti prie jaunos ir veržlios komandos naujus narius. Anot direktoriaus Armino Stanevičiaus, įmonė sparčiai plečiasi, šiais metais įsigijo dvejas naujas stakles, todėl reikia žmonių, kurie galėtų jomis dirbti. 

Iš miesto į kaimą

„Esame jauna komanda, susikūrusi prieš penkerius metus. Iš pradžių su kolega Deividu Karaliumi ketinome kurtis kuriame nors Lietuvos didmiestyje, nes aš mokiausi ir dirbau Vilniuje, Deividas mokėsi Kaune, dirbo Šiauliuose. Tačiau galiausiai supratome, jog palankiausia vieta mūsų verslui yra Kėdainių rajonas, Kaplių kaimas. Be to, taip prisidedame prie kaimiškų vietovių gaivinimo“, – sakė A. Stanevičius.

Pats iš Aristavos kilęs Arminas, teigia su draugu ir verslą norėjęs čia steigti, bet neradę tinkamų patalpų, pasirinko Kaplius ir nei kiek dėl to nesigaili. 

„Išsinuomojome Profesinio rengimo centro apleistas patalpas, jas atsinaujinome, pradėjome vykdyti veiklą, po truputį plečiamės, – pasakojo įmonės direktorius. – Pradėjome darbus dviese, o šiuo metu mūsų komandą sudaro apie dešimt jaunų, energingų ir sumanių darbuotojų.“

„Savo klientams galime pasiūlyti miltelinio dažymo, smėliavimo paslaugas. Jos ypač aktualios tiems, kas nori, pavyzdžiui, atnaujinti senus ratus – juos nusmėliuojame, nudažome, nugruntuojame. Taip pat galime atnaujinti ir senus metalinius baldus, suoliukus, nudažyti tvoras. Žodžiu, galime prikelti seną metalinį daiktą naujam gyvenimui,

A. Stanevičius.

Įsteigę įmonę, jaunuoliai metus joje dirbo po pagrindinių savo darbų, dažnai tekdavo ilgai vakaroti, kol atlikdavo užsakymus: „Bet galiausiai nusprendėme, jog gana taip kankintis ir atsidėjome tik savo „Ardo projektai“ veiklai.

Startuoti buvo truputį baisu, bet džiaugiamės, kad turėjome palaikymą: reikalui esant, tėvai pagelbėdavo statytis, tvarkytis, įsirenginėti patalpas, remontą daryti.“

Aldo Surkevičiaus nuotr.

Užsakymų netrūksta

Tikslių mechaninių komponentų iš įvairaus plastiko ir metalo gamybine veikla užsiimanti įmonė „Ardo projektai“ šiuo metu gali pasiūlyti platų paslaugų asortimentą. Atliekamos įvairios apdirbimo operacijos programinio valdymo (CNC) staklėmis, kurios užtikrina maksimalų tikslumą ir trumpiausią gamybos laiką: CNC frezavimas (iki 762 x 406 x 508 mm), CNC tekinimas (iki 200 mm skersmens ir 300 mm ilgio), CNC plazminis pjovimas, miltelinis dažymas, smėliavimas, juostinis pjovimas, paviršiaus padengimas (anodavimas). Taip pat su tekinimo centru galima ne tik tekinimo, bet ir frezavimo paslauga.

Taip pat viso komplekto gamybai atliekamos papildomos operacijos: apdirbimas rankinio valdymo staklėmis; pjovimas lazeriu; suvirinimas; surinkimas. 

Daugiausia produkcijos yra gaminama iš plieno, aliuminio, plastiko, nerūdijančiojo plieno ir vario lydinių. Visos apdirbamos medžiagos yra gaunamos iš sertifikuotų tiekėjų. 

Pagrindiniai įmonės užsakovai šiuo metu specializuojasi lazerių, geležinkelių, įvairios įrangos, pavyzdžiui, šakų smulkintuvų gamybos, veikloje.

„Nors panašios veiklos įmonių iš tiesų yra nemažai, tačiau mums darbo tikrai netrūksta. CNC staklėmis atliekame didelius užsakymų kiekius šalies įmonėms“, – pažymėjo direktorius.

Aldo Surkevičiaus nuotr.

Senus daiktus prikelia naujam gyvenimui

Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad „Ardo projektai“ užsiima ne tik masine minėtų komponentų gamyba įmonėms – priimami ir individualūs pavienių klientų užsakymai. 

„Savo klientams galime pasiūlyti miltelinio dažymo, smėliavimo paslaugas. Jos ypač aktualios tiems, kas nori, pavyzdžiui, atnaujinti senus ratus – juos nusmėliuojame, nudažome, nugruntuojame. 

„Galbūt yra vietinių metalo apdirbimo specialistų, inžinierių, važinėjančių dirbti į Kauną ar kitą tolimesnį miestą, kurie norėtų rinktis darbą arčiau namų augančioje įmonėje, mes esame pasirengę kalbėtis ir juos išklausyti, ieškoti abiem pusėms tinkamiausių sprendimų. Potencialiems darbuotojams tikrai galime pasiūlyti ne tik darbą su pažangia įranga, bet ir galimybę mokytis ją valdyti, tobulėti,

A. Stanevičius.

Taip pat galime atnaujinti ir senus metalinius baldus, suoliukus, nudažyti tvoras. Štai vienai įmonei neseniai atnaujinome sėjamąja Väderstad, esame smėliavę sunkvežimio priekabą, taip pat atnaujinti galime ir kitus ūkio padargus. Žodžiu, galime prikelti seną metalinį daiktą naujam gyvenimui“, – šypsojosi A. Stanevičius ir pridėjo, jog ne mažiau svarbus vasaros akcentas yra šašlykinė: „Todėl klientams galime pasiūlyti netgi personalizuotas jų versijas, pavyzdžiui, panaudojant plazminį pjovimą, galime išpjauti savininko vardą ar kitą užsakovo pasirinktą žodį, ornamentą ar pan.“

Socialiai atsakinga įmonė

Be verslo siekio plėstis ir didinti užsakymus bei pajamas, A. Stanevičius teigė, jog neatsisako padėti ir bendruomenei, kurioje dirba bei gyvena. 

„Visai neseniai sulaukėme prašymo išpjauti metalinę lentelę Kaplių kaimo gimtadienio proga, kuri buvo pritvirtinta prie akmens ir atidengta 650-ųjų metinių proga. Taip pat esant reikalui, neatsisakome padėti ir vietiniams gyventojams, pavyzdžiui, būna ateina koks žmogus, prašo pataisyti vežimėlį, pataisome – juk nesunku pagelbėti, kai turime galimybes. Mums rūpi visuomenė, aplinka, kurioje, dirbame. Draugiškai su visais sutariame“, – apie socialinę įmonės atsakomybę kalbėjo jos direktorius.

Aldo Surkevičiaus nuotr.

Draugiškas kolektyvas

Vykdant tokią gausybę veiklų ir įmonei augant, A. Stanevičius kviečia prie komandos prisijungti du žmones, kurie nebijo mokytis, nori augti profesinėje srityje. 

„Galbūt yra vietinių metalo apdirbimo specialistų, inžinierių, važinėjančių dirbti į Kauną ar kitą tolimesnį miestą, kurie norėtų rinktis darbą arčiau namų augančioje įmonėje. Mes esame pasirengę kalbėtis ir juos išklausyti, ieškoti abiem pusėms tinkamiausių sprendimų. 

Potencialiems darbuotojams tikrai galime pasiūlyti ne tik darbą su pažangia įranga, bet ir galimybę mokytis ją valdyti, tobulėti“, – kalbėjo įmonės direktorius.

Kaip vieną iš „Ardo projektai“ privalumų jis taip pat įvardijo ir jauną bei draugišką kolektyvą.

„Aišku, kaip ir visur būna ginčų, juk ginčuose gimsta tiesa, bet juos greitai išsprendžiame ir toliau sėkmingai dirbame, – šypsosi įmonės direktorius. – Komandos dvasią ir gerą nuotaiką stipriname penktadieniais vykstančiais picadieniais, kai visas kolektyvas kartu pietų metu valgo picas. 

Kaip vieną iš motyvacinių priemonių siūlome ir kelionių išlaidų į darbą ir iš jo kompensavimą. Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi kuo geriau, nes, kai darbuotojas laimingas, ir darbas tampa produktyvesnis.“

Tiems, kas susidomėjo UAB „Ardo projektai“ teikiamomis paslaugomis ar norėtų įmonėje įsidarbinti, gali kreiptis: 

Liepų g., Aukštųjų Kaplių k.,
LT-58111 Kėdainių r.
Mobilieji telefonai:
Tel: +37063076917, +37064424747
El. pašto adresas
info@ardoprojektai.lt

2 Komentarai

  • Šaunuoliai vyrukai, taip ir toliau, linkiu surasti gerų darbuotojų.

  • Pagal deklaruotus atlyginimus, mokesciai eina pro langus ir durys, kur VMI?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video