Atvirajame Lietuvos dziudo čempionate iškovojo medalių

Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Atvirajame Lietuvos U16 (jaunių), U14 (jaunučių) ir U12 (vaikų) dziudo čempionate mūsų mietui atstovavo nemaža Kėdainių sporto centro komanda. Dziudoistams puikiai sekėsi, jie iškovojo medalių.

Iš viso varžybos sutraukė apie 600 sportininkų.

Pirmą čempionato dieną, šeštadienį, U12 amžiaus grupėje pirmas vietas iškovojo kėdainiečiai sportininkai Elija Ivanauskaitė, Danielius Bolisas ir Vytenis Adomaitis.

Emilis Siutilas, Domantas Navickas ir Tadas Zubavičius užėmė trečiąsias vietas.

U16 amžiaus grupėje stipriausia buvo Ieva Brazinskaitė, antrą vietą užėmė Austėja Vanžodaitė, trečią – Teodoras Kurauskas.

Antrą varžybų dieną U14 amžiaus grupėje sidabro medaliais pasipuošė Danielius Bolisas, Teodoras Kurauskas ir Ieva Brazinskaitė.

Bronza atiteko Airūnai Keršytei ir Dominykui Sviderskui.

Sportininkų treneris I. Bolisas.

U14 amžiaus grupėje bronzą iškovojo ir Elinga Kalinaitė, jos trenerė Ema Baltrušaitienė.