Atokiame kaime iš daugiabučio namo veržėsi dūmai

 Atokiame kaime iš daugiabučio namo veržėsi dūmai

Po 13 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Lyviškių g. 8-ajame dviaukščiame daugiabučiame name, 1-ame bute kilo gaisras, iš buto veržiasi dūmai.

Trečiadienį po pietų gausios specialiųjų tarnybų pajėgos buvo sukeltos ant kojų po pranešimo apie atokiame kaime galimai degantį daugiabutį namą.

Pranešė kaimynai

Po 13 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Vaiškonių kaimo Lyviškių gatvės 8-uoju numeriu pažymėtame dviaukščiame daugiabučiame name, 1-ame bute kilo gaisras, iš buto veržiasi dūmai.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pagirių bei Šėtos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Tarnyboms vykstant į įvykio vietą, buvo nuspręsta siųsti ir papildomas ugniagesių pajėgas. Pamainos vado prašymu į įvykio vietą papildomai pasiųsta Okainių ugniagesių komanda.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad situacija nėra tokia grėsminga, kaip ją apibūdino kaimynai.

Kadangi minėtas kaimas atokus, tarnyboms vykstant į įvykio vietą buvo nuspręsta siųsti papildomas ugniagesių pajėgas.

Aut. past.

Kalta krosnis

Ugniagesiams atvykus į nurodytą vietą, bute buvo žmonės, kurie paaiškino, jog bandė kurti krosnį. Kadangi daugiabutis senas, kamino trauka prasta, dūmai pasklido po visą butą ir ėmė veržtis ne tik į lauką, bet ir į kaimyninius butus.

Ugniagesiai išvėdino patalpas ir patarė gyventojams tokios būklės krosnies nekūrenti – ją būtina remontuoti. Medikų pagalbos niekam neprireikė.

3 Komentarai

  • Šėtos seniūnija ,Lyviškių gatvė ,į kaimą seneliui.

    • Skaitik atidžiau-kaima praleidai.

      • Kad atokūs Vaiškoniai tik iš nuotraukos galėjai suprasti.Vadinasi,pasitaisė pastebėję komentarą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video