Atidaryta savivaldybės darbuotojų fotografijų paroda

 Atidaryta savivaldybės darbuotojų fotografijų paroda

Rūtos Švedienės nuotr.

Rūta ŠVEDIENĖ

Savivaldybės III aukšto koridoriuje atidaryta savivaldybės administracijos darbuotojų fotografijų paroda.

„Daugelis mėgsta fotografuoti. Šeimos šventes, žmones, įvairias gyvenimo akimirkas, gamtą. Dažnai nuotraukos taip ir lieka tarsi užmirštos kompiuteryje ar telefone  ir niekas jų nepamato, jomis nepasidžiaugia.

Šiandien šioje parodoje matome mūsų savivaldybės administracijos darbuotojų keliolika nuotraukų. Norėjome nuotraukas ištraukti iš fotoaparatų ar kompiuterių ir išleisti į šviesą, į viešumą. Tegul jomis pasigrožės kolegos, užėję į savivaldybę kiti kėdainiečiai.

Keliolika fotografijos darbų daugiausia kalba apie gamtą. Kėdainių, Lietuvos ir ne tik. Ir nenuostabu, juk gamta mus ramina, įkvepia, palaiko, jaudina. Pora nuotraukų yra kompozicinės, viena su žmonėmis. Temos nesirinkome šįkart. Tegul bus taip.

Darbus pristato Vaidas Špečkauskas, Aurelija Piepalienė, Daiva Ramanauskienė, Kęstutis Stadalnykas, Egidijus Grigaitis, Rūta Švedienė.

Pasigrožėkite. Ir… fotografuokite. Šita parodėlė nekabos amžinai. Kitą kartą surengsime vėl. Galbūt jos tema bus… pavasaris… Juk jis jau čia pat…“ – rašoma parodos pristatymo apraše.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video