Atėjus vasarai budresni turi būti ir sodininkai – vagys nesnaudžia

 Atėjus vasarai budresni turi būti ir sodininkai – vagys nesnaudžia

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Pastarosiomis dienomis sodininkų bendrijose neramu. Vis pasigirsta pranešimų apie pasirodžiusius ir po svetimas teritorijas vaikštinėjančius įtartinus asmenis. Apie keletą vagysčių pranešimų sulaukė ir policijos pareigūnai. Jie atlieka ikiteisminius tyrimus ir ieško vagių, o sodininkai perspėja vieni kitus vasarą išlikti itin budriems.

Apvogė namą

Paskutinė oficialiai registruota vagystė Kėdainių rajono soduose įvykdyta prieš keletą dienų.

Gegužės 28 dieną Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiuose Justinavos soduose apvogtas sodo namas.

Apie 17 val. 00 min. policijai pranešta, kad Ilgojoje gatvėje iš namo pavogtas trimeris „Stihl“, perforatorius „Makita“, kampinis šlifuoklis „Makita“ ir kiti prietaisai.

Asmenys teigė patyrę turtinę žalą, kuri siekia apie 1 130 eurų.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai surinko įkalčius, apklausė kaimynus ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Įtartini asmenys lankosi ne tik soduose, bet ir miesteliuose, kaimuose, gyvenvietėse, tad žmonės turėtų labiau saugoti savo turtą.

Aut. past.

Ne tik soduose

Įtartini asmenys lankosi ne tik soduose, bet ir miesteliuose, kaimuose, gyvenvietėse, tad žmonės turėtų labiau saugoti savo turtą.

Štai laikotarpiu nuo gegužės 28 dienos 14 val. iki gegužės 29 dienos 05 val. 30 min. Kėdainių rajono Akademijos miestelio Parko gatvėje iš sandėliuko pavogta žoliapjovė „Amber Line“. Padarytą turtinę žalą šeimininkai įvertino apie 400 eurų. Šį įvykį taip pat narplioja policija.

Galite padėti

Visgi pareigūnai primena, kad niekas kitas nei jūs patys galite geriausiai apsaugoti savo turtą.

Reikėtų išvažiavus iš sodų, sodybų sandariai uždaryti duris, langus. Patariama netgi įrengti grotas.

Taip pat labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais apylinkių gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodybą nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video