Artėja labiausiai laukiamas teniso turnyras: „US Open“ prognozės ir favoritai

 Artėja labiausiai laukiamas teniso turnyras: „US Open“ prognozės ir favoritai

Rugpjūčio 30-ąją Niujorke startuoja ilgai lauktas „US Open“ teniso čempionatas, kurio nepraleidžia pačios didžiausios teniso pasaulio žvaigždės. Tai ketvirtas ir paskutinis šiais metais „Didžiojo kirčio“ turnyras po „Australian Open“, „French Open“ ir Vimbldono, o jo ištakos siekia 1881-uosius metus.

Apžvelkime, ko tikėtis iš dvi savaites truksiančio labiausiai laukiamo 2021 metų teniso turnyro ir kas yra jo favoritai.

Čempionatas be teniso pasaulio žvaigždės

Vienas žymiausių pasaulio tenisininkų Rogeris Federeris nedalyvaus „US Open“, likus vos kiek daugiau nei savaitei iki turnyro pradžios paskelbė pats šveicaras. Jis savo „Instagram“ paskyroje gerbėjams pranešė čempionatą praleidžiantis dėl jo laukiančios dešiniojo kelio operacijos.

Tenisininkas, rugpjūtį atšventęs 40-ąjį gimtadienį, įspėjo, jog kortuose jo nepamatysime „dar daug mėnesių“.

Federeris anksčiau šią vasarą vykusiame Vimbldono teniso turnyre užkopė į ketvirtfinalį, tačiau tuomet jam atsinaujino kelio trauma, paaiškino jis. Dešiniojo kelio operacija šveicarui bus jau trečioji per pastaruosius pusantrų metų. Vis dėlto, tokios baigties nuspėti negalėjo jokie statymai internetu.

„Žinoma, man tai bus labai sudėtinga, tačiau taip pat aš žinau, kad tai yra būtina, nes noriu būti sveikas, noriu bėgioti taip pat gerai kaip anksčiau ir noriu suteikti sau mažytę viltį, jog dar sugrįšiu į žaidimą“, – „Instagrame“ paskelbė žinomas tenisininkas, šiuo metu Pasaulio teniso reitinge užimantis 9 vietą.

20 kartų „Grand Slam“ čempiono titulą pelnęs Federeris dėl reabilitacijos po praėjusių dviejų operacijų teniso nežaidė daugiau nei metus. Paskutinį kartą „US Open“ turnyre jis dalyvavo 2019-aisiais, kur užkopė į ketvirtfinalį. Jis taip pat yra ankstesnis šio turnyro čempionas, titulą pelnęs penkis kartus iš eilės 2004-2008 metais.

Prognozės palankios Novakui Džokovičiui

Viso pasaulio akys bus nukreiptos į pirmąją pasaulio raketę, serbą Novaką Džokovičių, kuris sieks įgyvendinti itin retą pasiekimą – jeigu jis rugsėjo mėnesį laimėtų „US Open“, taptų pirmuoju tenisininku nuo 1969-ųjų, laimėjusiu visus keturis „Didžiojo kirčio“ turnyrus per vienerius metus.

Džokovičius taip pat turi po lygiai „Didžiojo kirčio“ teniso čempionatų titulų su Rafaeliu Nadaliu ir Federeriu – po 20. Kadangi Federeris turnyre nedalyvaus, nenuostabu, jog dabar statymai favoritais laiko būtent Džokovičių ir Nadalį. Jiems pergalę žada po lygiai teniso fanų, rodo portalo Tennisproguru.com atlikta apklausa.

Pergalę žada dėl psichikos sveikatos problemų pasitraukusiai japonei

Na, o moterų fronte daugiausiai palaikymo taip pat sulaukia dvi pirmosios pasaulio raketės – australė Ashleigh Barty ir japonė Naomi Osaka.

Įdomu tai, kad nors pastaroji užima ne pirmą, o antrą vietą pasaulio tenisininkių reitinge, pergalė „US Open“ turnyre prognozuojama būtent Japonijos atstovei, rodo lažybos internetu. Tai kiek stebina turint omenyje tai, jog šiemet Naomi Osaka paskelbė nedalyvausianti „French Open“ ir Vimbldono turnyruose dėl psichikos sveikatos problemų.

Žinoma, jėgas susigrąžinusi tenisininkė gali nustebinti visus kritikus – ne be reikalo ji vadinama viena pajėgiausių pasaulyje.

Kazino internete

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video