Apvogta neseniai rekonstruota Akademijos nuotekų valykla

 Apvogta neseniai rekonstruota Akademijos nuotekų valykla

Nuotekų valyklą sudaro keli statiniai, o visus juos dėl saugumo juosia segmentinė tvora./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Paskutinės vasaros dienos bendrovei ,,Kėdainių vandenys“ atnešė itin nemalonių žinių – buvo apvogta neseniai rekonstruota Akademijos miestelio nuotekų valykla.

Kreipėsi į policiją

Rugpjūčio 30 dieną, apie 11.00 val., į Kėdainių rajono policijos komisariatą kreipėsi bendrovės atstovai ir pranešė, jog Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Žemaičių kaime esančioje Akademijos miestelio nuotekų valykloje įvykdyta vagystė – pavogta segmentinė tvora.

Ėmėsi tirti

Vagystės ėmęsi tirti policijos pareigūnai atvyko į vietą, apžiūrėjo ir surinko visus įkalčius, atliko kitus ikiteisminio tyrimo veiksmus.

Laimei, vagys pavogė ne visą techninius pastatus juosiančią tvorą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Žemaičių kaimas – atokus, iš vienos pusės jį supa miškas, iš kitos – kukurūzų laukai. Čia, miške, įsikūrusi Dotnuvos girininkija, o kaime gyvena vos keli gyventojai.

Pareigūnai apklausė girininkijos darbuotojus, tačiau šie teigė nieko nematę ir negirdėję.

Nuostolius tikslina

Padarytą turtinę žalą bendrovės darbuotojai dar tikslina. 

Laimei, vagys pavogė ne visą techninius pastatus juosiančią tvorą.  Nuotekų valyklą sudaro keli statiniai, o visus juos dėl saugumo juosia segmentinė tvora.

Būtent ši tvora ir suviliojo vagis. Jeigu turite informacijos apie šią vagystę, praneškite policijos pareigūnams telefonu 112.

Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Žemaičių kaime esančioje Akademijos miestelio nuotekų valykloje įvykdyta vagystė – pavogta segmentinė tvora.

Aut. past.

Rekonstruota neseniai 

UAB „Kėdainių vandenys“ Akademijos miestelio nuotekų valyklos rekonstrukcijai didžioji dalis lėšų skirta iš ES Struktūrinių fondų lėšų. 

Projektas įvykdytas pagal priemonę „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“.

Projektą finansavo ir vykdė UAB „Kėdainių vandenys“.

2020 metais su rangovu UAB „Infes“ pasirašyta rangos darbų sutartis 881.300 Eur (be PVM) sumai. Suplanuoti darbai atlikti per 24 mėnesius.

3 Komentarai

  • pamatę kad šalimais montuojama nauja tvora,gali padėt surast vagį.

  • Degesis.

  • taip pat nežinomų kenkėjų nurubavoto tvorom likusi .O gražiausia,kad visa tai prie buvusio teisėjų kamera apšviečiamo sklypo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video