Antrasis rinkimų turas: koks kėdainiečių aktyvumas?

 Antrasis rinkimų turas: koks kėdainiečių aktyvumas?

BNS Irmanto Gelūno nuotr.

Šiandieną vyksta antrasis  rinkimų turas, kuriame tauta nuspręs, kas gi taps šalies prezidentu. Antrajame  ture varžosi dabartinis šalies prezidentas Gitanas Nausėda, pirmajame ture surinkęs 44,19 proc. rinkėjų balsų ir šalies  premjerė Ingrida Šimonytė, surinkusi 19,78 proc.  balsų pirmajame ture.

Iš anksto balsavo per 11 proc. rinkėjų

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, iš anksto antrajame rinkimų ture balsavo 11,03 proc. rinkėjų. Kėdainiečiai buvo aktyvesni, nei šalies vidurkis – iš anksto balsuoti atėjo 11,76 proc. rinkimų teisę turinčių kraštiečių.

Gegužės 21 dieną Lietuvoje jau buvo balsavę 1,67 proc. rinkėjų. Kėdainiuose tądien savo valią išreiškė 1,09 proc. rinkėjų.

Gegužės 22 dieną šalyje jau savo valią išreiškę buvo 4,46 proc. rinkėjų, Kėdainiuose –  3,43 proc.

Gegužės 23 dieną šalyje balsavo 7,22 proc. rinkėjų, Kėdainiuose – 5,47 proc. 

Rinkėjų aktyvumas rinkimų dieną

Tuo tarpu šiandieną, 18 val. duomenimis, savo valią jau buvo išreiškę 33,15 proc. rinkėjų. Aktyviausiai rinkėjai balsavo iki pietų – jei 9 ryto balsavę buvo vos 2,92 proc., tai 14 val. savo valią išreiškusių buvo jau 22,47 proc. 

Kėdainiečiai yra gerokai aktyvesni, nei  šalies vidurkis. 18 val. jau buvo balsavę kone pusė visų balsavimo teisę turinčių žmonių – 47,09 proc. 

Balsavimo punktai užsidaro 20 val.

2 Komentarai

  • […] Koks buvo kėdainiečių aktyvumas antrajame rinkimų ture, skaitykite čia. […]

  • koc i labai stengėsi papuvę konservai su savo pridurkų laisviečių iškrypėliais,koc kai kur apygardose trūkinėjo elektros tiekimas ir strigo kompiuteriai-visos jų pastangos nuėjo šuniui po uodega su dideliu garsu pišššš…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video