Antausis konservatoriams: Raseiniuose-Kėdainiuose į Seimą išrinktas socialdemokratas

 Antausis konservatoriams: Raseiniuose-Kėdainiuose į Seimą išrinktas socialdemokratas

BNS Eriko Ovčarenko nuotr.

Sekmadienį vykusiame antrame rinkimų ture Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas Raseinių rajono vicemeras socialdemokratas Matas Skamarakas.

Už M. Skamaraką antrajame rinkimų ture balsavo 56,65 proc. rinkėjų balsų, o už jo konkurentą buvusį Raseinių merą konservatorių Andrių Bautronį – 43,35 proc. rinkėjų.

M. Skamarakas, kuriam netrukus sueis 35-eri, savo biografijoje nurodo, kad du kartus įgijo aukštąjį universitetinį išsilavinimą: 2011 metais Lietuvos kūno kultūros akademijoje tapo lengvosios atletikos ir fitneso treneriu, o 2013 Kauno technologijos universitete baigė viešąjį valdymą. Savo pomėgiais jis nurodo sportą, žvejybą, aktyvų laisvalaikį su šeima.

2018-2019 metais M. Skamarakas Betygalos Maironio gimnazijoje dirbo fizinio ugdymo mokytoju, tokį pat darbą dirbo nuo 2012 iki šių metų Ariogalos gimnazijoje.

2011-2023 metais būsimasis parlamentaras buvo Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos treneriu.

Šių rinkimų galutinių rezultatų tvirtinimas turėtų vykti kitą savaitę. VRK sprendimu oficialiai patvirtinus rezultatus, per penkias darbo dienas išrinktam Seimo nariui bus įteiktas pažymėjimas.

Nuo 2015 metų – Raseinių rajono jaunimo reikalų tarybos narys, vadovauja nuo 2016 metų įkurtai sportinę ir kultūrinę veiklą populiarinančiai asociacijai „Ariogalos tauras“.

Nuo 2019 metų iki dabar M. Skamarakas yra Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių skyriaus pirmininkas.

Šių rinkimų galutinių rezultatų tvirtinimas turėtų vykti kitą savaitę. VRK sprendimu oficialiai patvirtinus rezultatus, per penkias darbo dienas išrinktam Seimo nariui bus įteiktas pažymėjimas.

Oficialiai Seimo nario pareigas M. Skamarakas pradės eiti po priesaikos parlamente.

Rinkėjų aktyvumas antrajame ture siekė 28,15 procento. Iš viso apygardos rinkėjų sąraše yra 31 tūkst. 819 rinkėjų.

Per pirmąjį rinkimų turą pirmavo konservatorius A. Bautronis pirmavo su 30,46 proc. rinkėjų balsų, M. Skamarakas buvo antras su 20,41 proc. balsų.

Per pirmąjį rinkimų turą rugsėjo 3 dieną savo valią renkant atstovą į parlamentą pareiškė 29,65 proc. apygardos rinkėjų.

Pirmalaikiai rinkimai Raseinių-Kėdainių apygardoje vyksta po to, kai 2020 metais čia išrinktas „valstietis“ Arvydas Nekrošius atsisakė parlamentaro mandato, kad galėtų eiti Raseinių rajono mero pareigas.

Naujai išrinkto parlamentaro kadencija baigsis kitų metų lapkritį.

Lietuvos Seimą sudaro 141 parlamentaras.

15 Komentarai

 • Per pirmąjį rinkimų turą dalyvavo nepilni 30proc rinkėjų,o antrame ture dalyvavusiųjų jau nebeskelbia,nes ten matomai dar graudesni skaičiai.Tik pabrėžta,kad skamarokas ,,laimėjo“ surinkęs 56,65 proc rinkėjų balsų.Kas nežino ką reiškia ,,skamaroch’as“,tepažiūri žodinėlyje.Žiūrint į jo ,,pergalę“,aritmetika paprasta:skelbtą rinkėjų skaičių daliname iš trijų,o gautus to trečdalio tūkstantėlius vėl rėžiam per pusę…Pamatę rezultatą skamarokiškai nusijuokiame.O tai,kad rinkimus pralaimėjo konservantai-tuščia kalba,nes jie dabar su sosaldomkratais kartu paėmus -,,dva sapoga para“.

  • Antrame ture balsavo tik 28 proc nuo 32 tūkst rinkėjų.

 • tokius cirkus greta aprašė Jolanta.

 • Varyk greiciau cia tusai baliai malalietku yra vezimu vezk cia rojus. Pamirsi ta zmona ir vaikus greitai

 • Jokio antausio. Konservatorius ar socialdemokratas- tas pats šū…., tik skirtingose rankose.

 • Ir aš nesupratau, prie ko čia konservatoriai.

  • Kiba nematai,kad visur ir visame kame sosaldomkratai remia konservantus?Abieji jie,pasikartosiu,,,dva sapoga -para“.Ir jų svajonė -pasibaigiant kadencijai paeiliui valdyti.Na kaip putinas su medvieška buvo sykį sueksperimentavę…Ir pasakyt gi nieko neišeitų,nes mat viskas atitiktų demokratijos išlankstymus.

   • su lankais ant drimbančių lašinių, viešai paapgailestavo,kad nesant gyvulių ūkio sudėtyje iš tos 141 člieno šoblos,negalinti balsuot už armonikaičios su raskiaučium stumiamą partnerystės įstatymą. Keista,kad vistik dar yra tikinčių jog komunistėliai nėra dūšios pardavę konservatnikams…Jiems juk aiškiausiai kūne kartu su krauju cirkuliuoja toji parsidavėlių limfa ir visai nesvarbite kad šįkart jie jau galutinai klaupiasi konservams ir jų vasalams peredastiniams gaivalams.Sosaldomkratų grupuotei pachanė savo liežuviu šiandie padarė politinį charakirį.Nenusiminkim,rinkėjai, mums tai kaip ir geriau girdint apie du į kapą įbestus kryžius,amen.

 • Negaliu nesutikti. Man visgi keisčiausia, kad kai socdemai nuvaro, paskui lieka kalti konservatoriai. O vėl socdemus pasirenka, nes gi prie jų buvo geriau nei prie konservatorių. O jei jau apie demokratiją kalbėsime, tai tėra iliuzija, kad valdo žmonės. Varguoliams reikia pasakų, kaip pelenės tampa princesėmis, varlinai princais, vergas – valdovu.

 • Ot pergalė-iš 32tūkstančių rinkėjų kažkur apie 5 tūkstančius balsų atidavė sosaldomkratui.Pasirodo kiek nedaug trūksta, kad prikristumei prie lovio.Taip paskaičiavus per visą Lietuvą ,išeitų labai gėdinga aritmetika.141 dūbas,pasirodo,išrenkamas beveik ta pačia pleporcija.O paskui pykstame nors nėjome patys sau valdžios rinkti.Tad nėra ko stebėtis kai mažuma diktuot sąlygas imasi daugumai.Omeny turėjau ne tik mažumos išrenkamą seimą ,bet ir ant galvos lipančią kitą aršią mažumą-elgebetėšnykus su 72 lyčių banda.

  • Veigu net Urbonaičia ,na ta puliemiotčicos brolvaikė,pripažįsta,kad tai buvo rinkimai balsuot prieš konservantus,tai ,brač,kū mums i bekalbėc…

 • Ar nebus kaip su Tomu? Dėl kitos paliks savo šeimą?

  • Tokiu vyru kaip Tomas dar ir paieskot reik, koks rupestingas savo vaikams yr, o kad su zmona nepasiseke tai jau senai aisku buvo visiems

   • Kad kaip tik jinai buvo pasileidus ant jaunesnių….

    • biškį šūda ,biškį medos -padarysim marmuliados…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video