Ant Tilto gatvės tilto jau darbuojasi kelininkai ir speciali technika

 Ant Tilto gatvės tilto jau darbuojasi kelininkai ir speciali technika

Darbai pradėti nedelsiant – šiuo metu naudojat frezą šalinama suaižėjusi ir išsikraipiusi asfaltbetonio danga, ruošiamasi lieti naują./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Visą šią savaitę Kėdainių mieste ant Tilto gatvėje esančio tilto darbuojasi kelininkai bei sunkioji kelininkų technika – šalinamas senas asfaltbetonio sluoksnis, intensyviai ruošiamasi atnaujinti kelio dangą bei įrengti kitus laikinus inžinerinius sprendimus, kad tiltas veiktų iki kitais metais numatomos kapitalinės jo rekonstrukcijos.

Darbai vyksta

Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai, susitikę su Kėdainių rajono savivaldybės atstovais, sutarė, kad eismas tiltu per Nevėžį valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai Tilto gatvėje bus atnaujintas per birželio mėnesį, kai AB „Kelių priežiūra“ atliks visus darbus, reikalingus eismo saugai užtikrinti.

Darbai pradėti nedelsiant – šiuo metu naudojat frezą šalinama suaižėjusi ir išsikraipiusi asfaltbetonio danga, ruošiamasi lieti naują.

Frezuotas asfaltas kraunamas šalia tilto ir išvežamas.

Kad ant tilto negalėtų užvažiuoti sunkiasvoriai automobiliai, ruošiamasi įrengti gabaritinius vartus. Taip pat bus įrengtos ir kitos techninės bei inžinerinės priemonės.

Priėmė sprendimą

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybėje susitikę specialistai rinkosi vieną iš trijų variantų: leisti tiltu eismą tik į vieną arba į kitą pusę arba leisti eismą į abi puses.

Pasirinktas pastarasis sprendimas numatant, kad eismas papildomai bus reguliuojamas šviesoforu. Tikimasi, kad bus išvengta automobilių spūsčių.

Eismas bus leidžiamas viena juosta. Tiltu galės važiuoti transportas, kurio bendroji masė yra iki 5,5 tonos, taip pat žemupio pusėje tarp segmentinės tvoros ir stacionaraus atitvaro bus užtikrintas 1 metro pločio išėjimas pėstiesiems.

Šalinamas senas asfaltbetonio sluoksnis, intensyviai ruošiamasi atnaujinti kelio dangą bei įrengti kitus laikinus inžinerinius sprendimus, kad tiltas veiktų iki kitais metais numatomos kapitalinės jo rekonstrukcijos.

Aut. past.

Atliko ekspertizę

Priminsime skaitytojams, kad sprendimas atnaujinti eismą priimtas atlikus tilto per Nevėžį Kėdainiuose ekspertizę ir įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas.

Ekspertų teigimu, tilto vidurinės sijos yra tinkamos naudoti ir transportas gali judėti 1 eismo juosta išilgai tilto viduriu.

Ekspertizė buvo atliekama siekiant išsiaiškinti, ar po to, kai įlūžo minėto tilto sija, bus galima tiltą laikinai eksploatuoti iki kol bus parengtas tilto projektas ir pradėti rangos darbai.

Planuojama, kad projektas bus parengtas lapkričio mėnesį ir po sėkmingai atliktų viešųjų pirkimų procedūrų darbai turėtų prasidėti 2024 metais.

2 Komentarai

  • ir menamas juo,, rūpestis“.

  • Kiek ton sveria ta technika kuri matoma nuotraukoje? Ir dar mums aiskina, kad tiltu nesaugu vaziuoti 😀 patys kelininkai su buldozeriais varo ir px

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video