„Ant saldžių debesų“ vaikai daro tai, ko negalima daryti namie

 „Ant saldžių debesų“ vaikai daro tai, ko negalima daryti namie

Švenčių studijos „Ant saldžių debesų“ įkūrėja Laima Aleknaitė sako, kad suaugusiųjų šventei gali išnuomoti ir paruošti šampano staliukus, pasirūpinti dekoru, animatoriais, vesti renginį ar šventę. Taip pat ten gyvena dvi didelės meškos bei būrys įvairių kitų personažų, kuriems irgi labai patinka linksmintis ir linksminti kitus. Todėl visi jie mielai atvyks ten, kur jūs pageidausite ir padarys pačią įsimintiniausią staigmeną jūsų artimam žmogui.“/Asmeninio archyvo nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Vaikų laimė ir džiaugsmas – tėvams svarbiausia. Jie nuolat ieško, kaip pamaloninti, nustebinti ir pradžiuginti savo mažuosius. O, pasirodo, vaikiškai laimei kartais reikia tiek nedaug – artimiausių žmonių šalia, laiko, praleisto kartu, ir vieno kito gardėsio, kad vaikai galėtų sklęsti tarsi angeliukai ant mažų, pūkuotų debesėlių. Ir visa tai nėra kažkur toli, bet visai šalia mūsų, Kėdainiuose, Liepų take 1, kur įsikūrusi jauki švenčių studija „Ant saldžių debesų“. Čia vaikai su draugais ir artimiausiais žmonėmis gali ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir atšvęsti svarbias šeimos ar draugų šventes – gimtadienius, krikštynas, darželio ar pradinės mokyklos išleistuves bei visas kitas progas, kurias tik sugalvoja.

Viskas prasidėjo nuo cukraus vatos aparato

Švenčių studijos įkūrėja Laima Aleknaitė mūsų pokalbio pradžioje susimąsto, o po akimirkos sako: „Ačiū, kad privertėte pamąstyti, kaip visa tai atsirado. Nukėlėte į pradžią. Tik dabar supratau, kiek per tuos sunkius, bet kartu ir džiugius darbo metus pasiekiau“.

Prieš trejus metus veiklą pradėjusi švenčių studija „Ant saldžių debesų“, pasak Laimos, tuo, kuo yra dabar, virto gana netikėtai ir palaipsniui.

„Mūsų veikla prasidėjo, kai įsigijome cukraus vatos aparatą, kurį nuomojame šventėms. Pradėjome eksperimentuoti spalvomis ir skoniais, tada gimė studijos pavadinimas, nes ta cukraus vata atrodė, kaip saldūs spalvoti debesėliai“, – šypsosi šiltais prisiminimais apie pavadinimo kilmę besidalijanti moteris.

Švenčių studijos „Ant saldžių debesų“ įkūrėja Laima Aleknaitė teigia, jog kol kas vyksta šventės tik vaikams, bet ji užsimena, kad idėjų ir planų ateičiai yra daug./Asmeninio archyvo nuotr.

Ji džiaugiasi, kad dabar švenčių studijoje galima pasimėgauti ne tik saldžiais cukraus vatos debesėliais, bet ir spalvotais, įvairių skonių spragėsiais.

„Liepų take esančioje studijoje esame jaukiai ir saugiai įrengę vaikų žaidimų patalpas. Taip pat yra atskiras kambariukas, kur vaikai ir suaugusieji gali užkąsti ar sudainuoti jubiliatui „Su gimimo diena“, užpūsti žvakutes ant torto, – pasakoja Laima. – Myliu vaikus, man patinka žiūrėti, kaip jie džiaugiasi, kokios tikros ir dar nesumeluotos yra jų emocijos, išdaigos.“

Siūlo daug įvairių paslaugų

Paklausta, kas iš jos patirties ir pastebėjimų vaikus žavi, linksmina, džiugina labiausiai, „Ant saldžių debesų“ įkūrėja juokiasi: „Kas vaikams patinka? Viskas, ko negalima daryti namie: eksperimentai, pasiutę žaidimai, terlionės. Visada bandau kažką sugrąžinti iš savo vaikystės kiemo žaidimų. Ir tai jiems tikrai suteikia daug gerų emocijų, džiaugsmo. Aišku, piešimas ant veidukų ir vaikiškos tatuiruotės visada būtini atributai – čia jau šventės puošmena“.

Be jau minėtų pramogų, švenčių studijoje galima išsinuomoti įrangos ir savo šventei kitoje, jūsų pasirinktoje, erdvėje.

„Mūsų veikla prasidėjo, kai įsigijome cukraus vatos aparatą, kurį nuomojame šventėms. Pradėjome eksperimentuoti spalvomis ir skoniais, tada gimė studijos pavadinimas, nes ta cukraus vata atrodė, kaip saldūs spalvoti debesėliai.

L. Aleknaitė

„Suaugusiųjų šventei galime išnuomoti ir paruošti šampano staliukus, pasirūpinti dekoru, animatoriais, vesti renginį ar šventę, – teikiamas paslaugas vardija pašnekovė. – Taip pat pas mus gyvena dvi didelės meškos bei būrys įvairių kitų personažų, kuriems irgi labai patinka linksmintis ir linksminti kitus. Todėl visi jie mielai atvyks ten, kur jūs pageidausite ir padarys pačią įsimintiniausią staigmeną jūsų artimam žmogui.“

Tiesa, Laima pastebi, kad ne visiems vaikams pavyksta įtikti ir ne visi žavisi didelėmis meškomis ar animatorių siūlomomis užduotimis.

„Tikrai yra skirtingų vaikų ir kartais gali daryti ką nori, bet jiems vis tiek neįdomu. Tad ruošiamės jau ir kitai idėjai“, – intriguoja šventės studijos įkūrėja, tik kol kas paslapties neatskleidžia ir ragina laukti bei sekti socialiniame tinkle „Facebook“ „Ant saldžių debesų“ esančią informaciją.

Idėjų ir planų turi daug

Švenčių studijoje „Ant saldžių debesų“, pasak Laimos, kol kas vyksta šventės tik vaikams, bet ji užsimena, jog idėjų ir planų yra daug: „Tik viskas remiasi į tai, ko nori kraštiečiai ir miesto svečiai – ne visada mano idėjos kitiems atrodo tokios pat įdomios ir priimtinos, kaip man pačiai“.

O kalbėdama apie studijos kainas, moteris sako, kad jos yra panašios, kaip ir panašias paslaugas regione siūlančių įstaigų: „Jei pas mus norėsite apsilankyti ir atšvęsti kokią nors šventę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, tai jums kainuos 110 eurų, nuo penktadienio iki sekmadienio ir šventinėmis dienomis kaina – 120 eurų“.

Dabar, kol labai didelis sergamumas, pašnekovės teigimu, buvo nuspręsta studiją nuomoti tik šventėms: „Tačiau artėjant pavasariui, kai ligos aprims, pusnys sumažės ir saulutė bus aukščiau, pas mus bus galima ne tik šventes švęsti, bet ir smagiai praleisti laisvalaikį ir paišdykauti be jokių progų“.

Dėkoja šeimai ir draugėms

Nors tikrosios Kalėdos dar tik prasideda, tačiau švenčių studijoje „Ant saldžių debesų“ kalėdiniai renginiai jau praėjo ir per tikrąsias šventes nedirbs. O jos įkūrėja dalijasi tokio sprendimo priežastimi.

„Kas vaikams patinka? Viskas, ko negalima daryti namie: eksperimentai, pasiutę žaidimai, terlionės. Visada bandau kažką sugrąžinti iš savo vaikystės kiemo žaidimų. Ir tai jiems tikrai suteikia daug gerų emocijų, džiaugsmo. Aišku, piešimas ant veidukų ir vaikiškos tatuiruotės visada būtini atributai – čia jau šventės puošmena.

L. Aleknaitė

„Kalėdinius renginius jau turėjome 15–17 d. Mus lankė elfai, Elza, Kalėdų Senelis ir šiaurinė meška. Švenčių dienomis būsime su šeimomis, nes kol kūrėme studiją, buvo beprotiškas laikotarpis. Todėl dabar reikia atiduoti duoklę savo šeimai ir artimiesiems, nes tik jų dėka mes esame ir gyvuojame.

Labai noriu padėkoti draugėms Vaivai Gdauskienei, Skaistei Vekrikienei, Indrei Naruševičiūtei – be jūsų nebūtų mūsų. Taip pat draugui Donatui Mėžiniui, kuris atlaiko visas mano idėjas, iššūkius ir paverčia juos tikrove. Mano nuostabioji paauglė dukra Klėja Miselytė visada pateikia puikių idėjų iš savo pusės. Žinoma, esu labai dėkinga visai savo šeimai už palaikymą“, – šiltai ir jautriai mintimis dalijosi Laima.

Švenčių studija „Ant saldžių debesų“

Liepų takas 1, Kėdainiai

Tel. 8 657 65 457, „Facebook“ „Ant saldžių debesų“

Užs. Nr. 212

1 Komentaras

  • Aleknaitės prigimimo.Bet,deja,žmona neleis pasitelkt jos firmos paslaugų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video