Amžini atminimai: paminklo pasirinkimai

 Amžini atminimai: paminklo pasirinkimai

Netekus šeimos nario, artimo draugo ar mylimo žmogaus, rasti puikų paminklą gali tapti sunkia užduotimi. Praradus artimą žmogų, galima įsigyti paminklą pagal individualų užsakymą, kad galėtumėte atiduoti pagarbą ir pagerbti jo atminimą jam išėjus.

Priimant sprendimą dėl naujo paminklo, pirmiausia būtina susipažinti ir išsiaiškinti galiojančias taisykles kapinėse, kuriose jį statysite. Kai kuriose kapinėse galioja griežtos taisyklės, susijusios su antkapių, kuriuos galima statyti, forma, dydžiu, spalva ir tipu. Supratę visus taikomus apribojimus, galėsite lengvai susiaurinti savo pasirinkimą.

Rinkdamiesi paminklą savo artimiesiems atsižvelkite į šiuos esminius dalykus:

  1. Paminklo tipas

Galite rinktis įvairių tipų paminklus, įskaitant vertikalius paminklus, pvz., plokštes, riedulius ir monolitus. Taip pat yra kolumbariumai, mauzoliejai ir suoliukai, kurie suteikia unikalų būdą pagerbti savo prarastus artimuosius. Jei ieškote kažko subtilesnio, tinkamas pasirinkimas gali būti išgraviruotas akmeninis paminklas.

  1. Paminklo dydis

Rinkdamiesi antkapio dydį, įsitikinkite, kad jis atitinka kapinių rekomendacijas. Didelio dydžio paminklai tinka artimiems šeimos nariams arba mirusiųjų poroms. Galite nuspręsti rinktis įmantrų antkapio atvaizdą, jei tik leidžia jūsų biudžetas.

  1. Naudojama medžiaga

Vienas iš svarbiausių elementų, susijusių su kapinių paminklo pasirinkimo procesu, yra konkretaus paminklo gamybai naudojamos medžiagos tipas. Rinkdamiesi paminklo medžiagą, turite atsižvelgti į tokius dalykus kaip kaina, išvaizda ir konkretaus paminklo gamybai naudojamos medžiagos kokybė. Pavyzdžiui, granitiniai paminklai yra geras pasirinkimas, nes granitas yra labai patvari medžiaga. Jis nerūdija ir gali tarnauti kelis šimtmečius. Be to, granito galima įsigyti įvairių spalvų, todėl paminklai įgauna unikalią išvaizdą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video