Aliarmas „Moki veži“: suveikus signalizacijai sulėkė visos specialiųjų tarnybų pajėgos

 Aliarmas „Moki veži“: suveikus signalizacijai sulėkė visos specialiųjų tarnybų pajėgos

Operatyviai atlikta žvalgyba, gaisro požymių ir dūmų kvapo nebuvo, veikė priešgaisrinė signalizacija./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakarą prekybos centre suveikus priešgaisrinei signalizacijai ant kojų sukeltos didžiulės specialiųjų tarnybų pajėgos – ne tik Kėdainių miesto ir rajono, bet ir Kauno.

21 val. 37 min. „Grifs AG“ saugos tarnyba Bendrajam pagalbos centrui pranešė, kad Kėdainių miesto seniūnijos Novočėbės kaime esančioje „Moki veži“ parduotuvėje suveikė gaisrinė signalizacija. Pranešta, kad signalas sklinda iš daugelio zonų, galimai kilęs gaisras.

Pajėgų valdymo skyrius į didelį objektą operatyviai aliarmavo gausias specialiųjų tarnybų pajėgas – buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės, Dotnuvos ir Josvainių ugniagesių komandos. Taip pat buvo pasiųsta autocisterna iš Kauno miesto. Į įvykio vietą išskubėjo ir medikai bei policijos pareigūnai.

Ugniagesiams atvykus prekybos centro pastato durys buvo atidarytos, pasitiko apsaugos darbuotojas. Operatyviai atlikta žvalgyba, gaisro požymių ir dūmų kvapo nebuvo, veikė priešgaisrinė signalizacija.

Apžiūrėtas pastato vidus, sandėliai ir ant stogo. Nustatyta, kad priešgaisrinė signalizacija buvo suveikusi dėl elektros įtampos svyravimų.

Kėdainių miesto ir rajono ugniagesių pajėgos grįžo tęsti budėjimo, o Kauno miesto ugniagesiai buvo atšaukti kelyje.

3 Komentarai

  • Ministras net motinos verslą(nors koksten motinos)apsaugo didesne įtampa.O jums (mums)liko 220v.ir tie už aukso kaina.

  • dėl to skerso kreivo net iš Kauno lėkė .Akurat kaip kad dėl ,,lievatos“ sūnaus pakelti buvo vertaliotai…

  • Gerai, kad toks padidintos rizikos objektas saugus visą parą, ne taip kaip kituose miestuose priešgaisrinė apsauga nulinė yra, o kaltinami jų vadovai, kad kažko nesužiūrėjo kai įvyksta gaisras. Smagu, kad tarnybos dirba savo darbą ir reaguoja į įvykius, reiškia, kad gyventojai saugūs bus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video