Agresyvi moteris grasino sudeginti daugiabutį

 Agresyvi moteris grasino sudeginti daugiabutį

Antradienį popiet neeilinis incidentas įvyko netoli Kėdainių miesto centro esančiame vadinamųjų „zebrų“ daugiabučių kvartale./Namo gyventojų nuotr.

Padegė durų staktą, į koridorių metė degantį puodą

Antradienį popiet neeilinis incidentas įvyko netoli Kėdainių miesto centro esančiame vadinamųjų „zebrų“ daugiabučių kvartale. Neadekvačiai besielgianti namo gyventoja ne tik grasino sudeginti daugiabutį, bet ir ėmėsi veiksmų: padegė durų staktą, į koridorių metė degantį puodą.

Pranešė darbuotoja

Po 14 valandos Bendruoju pagalbos telefonu paskambinusi Kėdainių bendruomenės socialinio centro individualios priežiūros darbuotoja pranešė apie neadekvačiai besielgiančią moterį.

Po įvykusio teismo posėdžio psichinę negalią turinčiai 71-erių metų namo gyventojai darbuotoja, atvykusi įteikti teisminių procesų dokumentų, papuolė į tikrą įvykių sūkurį. Kaimynai jai papasakojo, kad maždaug prieš pusvalandį buvo padegta durų stakta, į koridorių išmestas degantis puodas, kurį jie ir užgesino.

Neadekvačiai besielgianti namo gyventoja ne tik grasino sudeginti daugiabutį, bet ir ėmėsi veiksmų: padegė durų staktą, į koridorių metė degantį puodą./Namo gyventojų nuotr.

Individualios priežiūros specialistės lankoma gyventoja buvo agresyvi, nuolat kartojo, kad nori nusižudyti, jos bute buvo pridegintų degtukų.

Išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai, informacija apie incidentą pasiekė ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorių, kuris atvyko apžiūrėti įvykio vietos.

Atvykę medikai su policijos pareigūnų pagalba išvežė moterį į Kėdainių ligoninę. Po apžiūros moteris pervežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės specializuotą skyrių.

Aut. past.

Atvykę medikai su policijos pareigūnų pagalba išvežė moterį į Kėdainių ligoninę. Po apžiūros ji pervežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės specializuotą skyrių.

Beje, dėl šios gyventojos elgesio problemų kaimynams kyla nuolat: ji visus koneveikia, grasina, vieniems kaimynams net yra kirviu sukapojusi duris. Dėl jos veiksmų kaimynai kreipėsi į visas institucijas, kol galiausiai pasiekė ir teismą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video