Siaubas daugiabutyje: kaimynų duris kapojo kirviu

 Siaubas daugiabutyje: kaimynų duris kapojo kirviu

Atvykę pareigūnai paėmė moters turėtą kirvį, apklausė nukentėjusiuosius ir nusprendė dėl įvykio pradėti ikiteisminį tyrimą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą viena kėdainiečių šeima patyrė tikrą siaubą – ruošiantis miegoti pasigirdo smūgiai į duris, o netrukus sekė ir dar baisesni dalykai – keiksmažodžiai, grasinimai ir prakeiksmai, durys imtos kapoti kirviu. Šios istorijos atomazga – sulaikyta viešosios tvarkos pažeidėja, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ramybė įsivyravo, tačiau ar ilgam?

Vėlų vakarą

Šeštadienio vakarą Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvės 75-ajame daugiabučiame name gyvenanti šeima – vyras ir žmona bei mažametis sūnus – ruošėsi miegoti.

Mama migdė sūnų, kai išgirdo keistus garsus.

„Vakare mes migdėme savo vaiką ir girdime, kad tampo kažkas duris, pažiūrime – kaimynė. Pasiėmėme telefoną, norėjome nufilmuoti jos šėliojimus ir atidarėme duris.

Ji puolė reikalauti piniginės ir pinigų, kuriuos neva man davė šiandien ar vakar pasaugoti. Aš nesupratau, apie ką ji kalba, nes su ja kalbėjau paskutinį kartą žiemą, kai darė laiptinėje šiukšlyną ir liepiau sutvarkyti, daugiau aš jos nemačiau.

Pasakėme, kad nieko nežinome ir uždarėme duris. Tada prasidėjo“, – dėstė vis dar po patirto siaubo negalinti atsigauti moteris.

Šeimai ruošiantis miegoti pasigirdo smūgiai į duris, o netrukus sekė ir dar baisesni dalykai – keiksmažodžiai, grasinimai ir prakeiksmai, durys imtos kapoti kirviu./Dimitrijaus Kuprijanovo ir nukentėjusiųjų nuotr.

Prašė pagalbos

Bendrasis pagalbos centras 21 val. 07 min. sulaukė pranešimo apie laiptinėje siautėjančią neadekvačią moterį. Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai.

„Kaimynė pradėjo grasinti padegti duris, daužė jas rankomis, šūkavo.

Mes iškvietėme policiją ir laukėme.

Kadangi nereagavome, ji dar labiau pasiuto ir pradėjo grasinti, kad su kirviu ateis…

Na, taip ir padarė, atsinešė kirvį ir pradėjo kapoti duris.

Labai išsigandau, dar kartą paskambinau policijai. Pamačiusi, kad grįžta kaimynas, paprašiau pagalbos, nes bijojome, kad visai sukapos mums viską.

Kaimynas užbėgo, užrėmė jos duris, kad ji neišeitų, tada kaip tik pasirodė ir policija“, – kraupią istoriją kaip iš siaubo filmo pasakojo nukentėjusioji.

Šios istorijos atomazga – sulaikyta viešosios tvarkos pažeidėja, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ramybė įsivyravo, tačiau ar ilgam?

Aut. past.

Išsivežė policija

Atvykę pareigūnai paėmė moters turėtą kirvį, apklausė nukentėjusiuosius ir nusprendė dėl įvykio pradėti ikiteisminį tyrimą.

Siautėjusi vyresnio amžiaus moteris neatrodė adekvati, vis kalbėjo nelogiškus žodžius, kaltino kaimynus nebūtais dalykais, vadino visai ne jų vardais, kalbėjo apie įvykius, kurių nė nebuvo.

Pareigūnai priėmė sprendimą iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikus, kad šie įvertintų moters sveikatos būklę.

Atvykę medikai moterį apžiūrėjo ir nusprendė vežti ją į gydymo įstaigą Kaune. Šiuo metu moteris ten ir gydoma, tačiau ar ilgam, niekas nežino.

Gyvena baimėje

Tuo metu daugiabučio namo gyventojai ir toliau gyvena baimėje, nes mano, kad moteris sugrįš iš gydymo įstaigos ir vėl laiptinėje vyks protu nesuvokiami dalykai.

„Mes bijome dėl visų gyventojų, bijome dėl savo sveikatos, nežinome, kada ir vėl kas jai gali susišviesti, pasirodyti.

Keista, kad tokio žmogaus niekas nestebi, nekontroliuoja, juk gali įvykti baisūs dalykai. Juk žmogui reikia gydymo, nes kitaip jos elgesio paaiškinti neįmanoma“, – atviravo moteris.

Dėl minėto įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10 Komentarai

  • Koks košmaras. Ir tokių neadekvačių bus vis daugiau. Skurdas, narkotikai etc. Bijočiau gyventi daugiabutyje

  • tai vaa..tai ir pagalvokim..turbūt reikalingas psichiatrijos skyrius Kėdainiuose?

  • Na.. Bent jau neturėjo tiek jėgos, kad realiai prakapoti duris galėtų.

  • Čia kaip tas kriosena dvilinkas, baisus, ne valdantis pykčio, bezikabinejantis prie žmonių liaudies gatvėj. Ta boba aprašoma tai išvis, ji gali žmogų užpulti su tuo kirviu.

  • Lina rezgė turbūt siautėjo,aną ir išvežė.visur pagarsėjusi

  • Viename bendrabutyje, laiptinėje sako, kad narkomanai, sumušo ukrainiečius sutuoktinius. Kita vakarą belde į koridoriaus duris, moteris atidarė, jie taip peilį pakišo.

  • Piskit nahuj 😂😂😂😂😂😂

  • Dėl tokių ir panašių nesamonių negyvenčiau daugiabučiuose ar kaimynas balandžius šeria pastoviai, ar vištas laiko ar šiukšles kaupia ar siaip smegenys išdžiuvo ir dirba beleką. Šiuo atvieju su kirviu duris tašo….

  • […] išbandymu, kaip sako Lina, buvo gegužės 27-osios vakaras, kuomet garbaus amžiaus moteris pradėjo kirviu kapoti jos duris kaimynus koneveikė keiksmažodžiais, grasino ir svaidėsi prakeiksmais. Iki pastarojo įvykio […]

  • […] šios gyventojos elgesio problemų kaimynams kyla nuolat: ji visus koneveikia, grasina, vieniems kaimynams net yra kirviu sukapojusi duris. Dėl jos veiksmų kaimynai kreipėsi į visas institucijas, kol galiausiai pasiekė ir […]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video