8 kartus teista „TikTok“ „žvaigždė“ šokdina specialiąsias tarnybas

 8 kartus teista „TikTok“ „žvaigždė“ šokdina specialiąsias tarnybas

Paaluonio kaime – vėl neramu. Čia jau kelias dienas iš eilės skuba visos specialiosios tarnybos. Ir viskas dėl to, kad 39-erių metų vietos gyventojas socialiniuose tinkluose krečia tokius pokštus, kad jo video žiūrintys žmonės apie tai praneša policijai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pastarosiomis dienomis įprastai ramiame tolimajame Kėdainių rajono Pernaravos seniūnijos Paaluonio kaime – vėl neramu. Čia jau kelias dienas iš eilės skuba visos specialiosios tarnybos. Ir viskas dėl to, kad 39-erių metų vietos gyventojas socialiniuose tinkluose krečia tokius „pokštus“, kad jo video žiūrintys žmonės apie tai praneša policijai.

Tiesioginiuose vaizdo įrašuose ir keikia, ir grasina nusižudyti

8 kartus teistas paaluoniškis yra puikiai žinomas ir policijos pareigūnams, ir medikams. Vyras jau kelerius metus socialiniuose tinkluose filmuoja tiesioginius vaizdo įrašus, kuriuose keikia žmones, tautas, vartoja necenzūrinius žodžius pareigūnų, politikų, valstybės atžvilgiu, grasina nužudyti ne tik kitus žmones, bet ir pats nusižudyti.

Dėl tokių dalykų jo žiūrovai informuoja virtualų patrulį, o šis, įvertinęs situaciją, padėti nelaimėliui siunčia visas specialiąsias tarnybas.  

Beje, per keletą pastarųjų metų vyrui teko atlikti ir arešto bausmę, ir gydytis specializuotoje įstaigoje, tačiau išėjęs jis vėl krečia kvailystes.

8 kartus teistas kėdainietis yra puikiai žinomas ir policijos pareigūnams, ir medikams. Vyras jau kelerius metus socialiniuose tinkluose filmuoja tiesioginius vaizdo įrašus, kuriuose keikia žmones, tautas, vartoja necenzūrinius žodžius pareigūnų, politikų, valstybės atžvilgiu, grasina nužudyti ne tik kitus žmones, bet ir pats nusižudyti.

Aut. past.

Iškvietė policiją, nes transliuodamas po namus barstė žarijas

Pirmadienio rytą, po 11 valandos, pas šį veikėją į Paaluonį policijos pareigūnams teko lėkti, nes  Bendrajame pagalbos centre buvo gautas moters pranešimas apie tai, jog ji realiu laiku žiūri socialinio tinklo „TikTok“ transliaciją, kurioje minėtas vyras elgiasi neadekvačiai, namuose barsto žarijas.

Į Paaluonio kaimą pasiųstos visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykus į nurodytą vietą, pilietis namuose rastas neblaivus. Jis atsisakė bet kokios pagalbos, gaisro požymių namuose nepastebėta, tad tarnybos pilietį paliko blaivytis.

Per keletą pastarųjų metų vyrui teko atlikti ir arešto bausmę, ir gydytis specializuotoje įstaigoje, tačiau išėjęs jis vėl krečia kvailystes.

Aut. past.

„TikToke“ ir plūdosi, ir žalojosi

Beje, dieną prieš tai pas šį pilietį taip pat skubėjo visos specialiosios tarnybos. Po 15 valandos į virtualų patrulį taip pat kreipėsi žiūrovė, kuri pranešė, kad „TikTok“ socialiniame tinkle realiu laiku

stebi vaizdo įrašą ir mato, kad vyrui reikia pagalbos – jis ne tik plūsta visus necenzūriniais žodžiais, bet ir žalojasi, namuose yra vienas, užsirakinęs.

Į įvykio vietą buvo pasiųstos visos specialiosios tarnybos. Atvykus pagalbos tarnyboms paaiškėjo, kad vyras nesusižeidęs. Jis įleido pareigūnus į namus.

Jam paskirta bauda už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą, jis taip pat įpareigotas dalyvauti alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos, smurtinio elgesio keitimo programose. 

6 Komentarai

  • Dar naujo tik toke?

    • kokie žiūrovai, tokios ir pramogos – nėra pasiūlos be paklausos…

  • Nežinau ir nemačiau ką tas asmuo keikia ir kam grasina, bet reiktų nepamiršti, kad pvz.arūnas valinskas draugiškai bendravo su daktarų grupuote. Grasino susprogdinti Šarūno viešbutį. Automobilį yra vairavęs būdamas neblaivus. Grasino nužudyti Tomaševskį ir kurstė tautinę nesantaiką ir dar nei karto nėra nubaustas laisvės atėmimo bausme!!! Tai kai žmonės mato kokioje keistoje valstybėje mes gyvenam kurioje nėra teisingumo todėl dalis dėl to ir emigruoja.

    • Aš tai žinau, kad šitas yra Darbo partijos rinkėjas už bambalį „Žebenkšties stiprusis“

  • Tokie ten ir žiūri tą tiktoką..net netueiu jo..ir gaila laiko tokiom durnystėm žiūrėt.nežiūrėtū niekas ir durnybių netransliuotų.o tarnybos mažiau kreipt dėmesį į tokius spec.iškvietimus
    nagi tegu žudos,vienu kvailiu mažiau

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video