5 taisyklės, kurios padės išsirinkti tobulą dvigulę lovą

 5 taisyklės, kurios padės išsirinkti tobulą dvigulę lovą

Dvigulės lovos pasirinkimas – tikras iššūkis visiems, net ir puikius baldų pasirinkimo įgūdžius turintiems žmonėms. Juk miegamojo lova privalo būti ne tik graži, bet ir maksimaliai patogi, tam, kad būtų užtikrintas iš tikrųjų kokybiškas poilsio procesas. Planuojate įsigyti naują dvigulę lovą, tačiau nežinote, kaip nesuklysti ir pasirinkti iš tikrųjų funkcionalų bei kokybišką baldą? Pateikiame 5 taisykles, kurios neabejotinai padės išsirinkti visus poreikius pateisinantį, tobulą dvigulės lovos modelį.

1.     Lovos dydžio įvertinimas

Dvigulės miegamojo lovos gali būti įvairių matmenų. Lovos dydis turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į kelis kriterijus. Kambario dydis, patalpos erdvės išnaudojimo vizija ir miegančiųjų skaičius – pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis lovos dydį. Nemažai žmonių nusprendžią pasirinkti maksimalių matmenų dvigules lovas. Tačiau tai – ne visada geras sprendimas. Didelės lovos užima didžiąją kambario dalį, tačiau jos užtikrina lygiai tokią pačią poilsio kokybę, kaip ir mažesni lovų modeliai. Ieškant saugaus varianto, geriausias sprendimas – miegamojo lovos 160X200. Tokių matmenų lovos nereikalauja daug vietos ir puikiai pateisina dviejų žmonių poilsio poreikius.

2.     Lovos rėmo medžiagos pasirinkimas

Pasirinkus tinkamų matmenų, sakykim, lovos 160X200 modelį, reikėtų pereiti prie tokio baldo estetinių savybių įvertinimo. Visos miegamojo lovos turi rėmus, kurių gamybai yra naudojamos kardinaliai skirtingos medžiagos. Lovų rėmai gali būti pagaminti iš medžio masyvo, dirbtinės medienos, įvairių minkštų medžiagų ir pan. Iš minkštų medžiagų pagaminti lovos rėmai kambariui suteikia papildomos šilumos ir jaukumo. Faneruotos lovos – puikus sprendimas namuose, kuriuose dominuoja modernūs interjero sprendimai. Klasikinės medžio masyvo lovos tinka klasikinio stiliaus patalpoms ir pan.

3.     Papildomų lovos funkcijų įvertinimas

Net ir pakankamai kompaktiško dydžio miegamojo lovos 160X200, neretai gali atlikti ir papildomas funkcijas, kurios tikrai praverčia buityje. Sakykim, kai kurie lovų modeliai turi patalynės laikymo dėžes, kuriose galima patogiai sandėliuoti nenaudojamus patalynės komplektus, pagalves, antklodes ir pan. Dalis lovų savo komplektacijoje turi ir nedidelius stalčiukus, kurie puikiai atlieka drabužių, rankšluosčių ar kitų, dažnai naudojamų daiktų laikymo paskirtį. Tokios funkcijos ne tik taupo vietą, bet ir puoselėja miegamojo kambario tvarką, todėl, į tokias savybes renkantis miegamojo lovą visada reikėtų atsižvelgti.

4.     Lovos aukščio pasirinkimas

Apie lovos aukštį, daugelis pirkėjų net nesusimąsto. Visgi, jeigu miegamojo lova pasižymi labai žema, beveik žemę siekiančia konstrukcija – toks baldas tikrai apsunkina grindų valymo procesus. Per aukšta lova gali sukelti įlipimo į lovą nepatogumų, ypač atvejais, kai ant jos dažnai poilsiauja ne tik suaugę, bet ir maži vaikai.

5.     Galvūgalis – reikalingas ar ne?

Lova, kurios komplektacijoje yra patogus, minkštas galvūgalis – visada didelis privalumas. Minkštas lovos galvūgalis suteikia galimybę lovoje patogiai ilsėtis ne tik gulsčioje, bet ir sėdimoje padėtyje. Galvūgalis tikrai suteikia papildomo komforto skaitant knygą, geriant arbatą, sprendžiant kryžiažodį ar tiesiog žiūrint televizorių. Lova su galvūgaliu yra nebūtina nebent tais atvejais, kai už lovos esanti siena yra patobulinta minkšta sienos apdaila.

Nežinote, kur įsigyti tobulą, visus lūkesčius pateisinančią dvigulę lovą? Relax čiužiniai tikrai turi ką pasiūlyti! Šioje parduotuvėje rasite įvairių dydžių bei komplektacijos dvigules lovas, pasižyminčias puikiomis estetinėmis savybėmis ir preciziška kokybe. Stilių bei spalvų įvairovė leis be didelių pastangų išsirinkti ne tik kokybišką poilsį garantuojantį, bet ir puikiai prie namų interjero derantį baldą, kuris neabejotinai taps pagrindine miegamojo kambario puošmena.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video