5 požymiai, kad pasąmonė jums bando kažką pasakyti

 5 požymiai, kad pasąmonė jums bando kažką pasakyti

1 Intuicija

Apie intuiciją dažnai kalbame tarsi apie kažkokią mistinę galią. Tačiau iš tiesų tai yra paprastas sufleris vienokiems ar kitokiems sprendimams priimti. Tai pasąmonė daro remdamasi turima informacija apie tikrovę.

Kai ką nors suvokiame intuityviai, tiesiog atkuriame signalą, kurį mums siunčia pasąmonė. Mums atrodo, kad intuityvi nuojauta atsiranda iš niekur, tačiau taip yra todėl, kad apie šį procesą, vykstantį už mūsų suvokimo ribų, sąmoningai nieko nežinome.

Jūsų pasąmonė priima sprendimus už jus be jokių išankstinių svarstymų. Intuicija – tai toji akimirka, kai šie sprendimai pradeda reikalauti galutinio sąmoningos smegenų dalies patvirtinimo. Tai gali vykti reikšmingų gyvenimo akimirkų metu arba įsižiebus konfliktui tarp dviejų smegenų pusrutulių.

2 Atsitiktinės mintys

Ar jums yra tekę tiesiog einant gatve staiga prisiminti savo pirmąją meilę? O gal darbo metu yra netikėtai apnikusios mintys, tarkime, apie šachmatus ir jų, kaip hobio, pliusus bei minusus?

Labai dažnai žmogaus smegenys būna atsipalaidavusios. Kartais mes mąstome kryptingai, o kartais ir visai beprasmiškai. Todėl tarsi iš niekur mus gali aplankyti visiškai atsitiktinės mintys. Jei jos kelia nerimą, pavadiname jas įkyriomis mintimis.

Daugeliu atvejų jos būna būtent tokios – atsitiktinės ir nesukeliančios jokių pasekmių. Tačiau kartais jos gali turėti ir rimtesnę reikšmę.

Mintys gali parodyti ir užslėptus jausmus, kuriuos jūs esate užgniaužę. Taip pat jos gali ženklinti smarkų pasąmoninį norą kažką nuveikti arba ką nors pamatyti.

Pagrindinė jūsų užduotis tokiu atveju – nustatyti, ką iš tiesų reiškia šie signalai, kada juos verta pastebėti, o kada ignoruoti.

Esminiu momentu galite laikyti tas emocijas, kurias išgyvenate, tai yra ar pasyviai reaguojate arba išgyvenate tam tikrus jausmus, susijusius su šiomis mintimis. Paklauskite savęs to, o paskui pabandykite suprasti, ką tos mintys nori jums pranešti.

3 Organizmo funkcijos

Žmogaus kūnas – tai mašina, kurią sudaro stebinantis dalių rinkinys. Didžiulis organizmo funkcijų skaičius, atliekamas automatiškai, priverčia susimąstyti apie tai, kokia vis dėlto galinga  yra mūsų pasąmonė.

Kvėpuojame, virškiname maistą, sugeriame maitinančias medžiagas į kiekvieną savo organizmo ląstelę, atliekame tikslius judesius – dažniausiai visa tai darome nesąmoningai.

Taigi nenuostabu, kad apie organizmo funkcijų pasikeitimus gali perspėti pasąmonė. Pavyzdžiui, ypač jautrus psichikos svyravimams yra žarnynas, tad remdamiesi jo veikla galime daryti išvadas, kokia pagrindinė emocinė problema kankina, kurią reikia išspręsti.

Be to, dar viena pasąmonės siunčiamų signalų skaitymo priemonė yra oda. Bet kokios dėmės, išbėrimai, spuogai yra tam tikrų negalavimų simptomai. Taip pat apie atsiradusias problemas pasąmonė gali signalizuoti ir plaukų, akių bei sąnarių būkle.

4 Sapnai

Užmigus protas atsijungia. Bent jau sąmoningoji jo dalis. Jūs negalite mąstyti taip pat kaip būdraudami. Jūs daugiau nereaguojate į sensorinius signalus, kuriuos jūsų kūnas siunčia smegenims, ir tiesiog nugrimztate į sapnų pasaulį.

Sapnai gali būti keisti, įstabūs, netgi stulbinami savo išgyvenimais, kurie vyksta patys savaime, kai jūsų kūnas guli nejudėdamas. Jūsų pasąmonė – tai toji vieta, kur reiškiasi jūsų vaizduotė. Ir kai sąmoninga jūsų smegenų dalis atsijungia, pasąmonė gali pradėti gyventi atskirą gyvenimą. Būtent taip dažniausiai ir vyksta.

Vieni sapnai yra ne daugiau nei fantazijų pasaulio žaidimai, tačiau kiti gali turėti tam tikrą ryšį su tikrove. Bet kokiu atveju sapnai gali daug papasakoti apie tai, kaip veikia smegenys. Tai, kas prisisapnavo šiąnakt, gali atspindėti vidinę būseną.

5 Skausmas

Dauguma senovės mokymų skausmą skirtingose kūno vietose siedavo su skirtingomis psichinėmis ir emocinėmis problemomis. Pavyzdžiui, kai kurie skausmą keliuose sieja su užsispyrimu, nelankstumu ir baime, dantenų problemos esą atspindi neryžtingumą, o radikulitas kyla dėl veidmainystės arba ateities baimės.

Galvos ir kaklo skausmai dažnai kyla dėl streso, sumišimo ir prislėgtumo, netgi jei sąmoningai esate ramūs ir galite kontroliuoti situaciją.

Jei kankina koks nors fizinis negalavimas, galite patirti diskomfortą ir susierzinimą. Gali būti, kad bloga savijauta stengiasi priminti apie užgniaužtus stiprius dvasios sukrėtimus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video