Žemaitės gatvėje – katino gelbėjimo operacija

 Žemaitės gatvėje – katino gelbėjimo operacija

Gelbėjo katiną. Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vakar po pietų į Kėdainių mieste esančią Žemaitės gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Pasirodo, sunerimę žmonės pranešė apie medyje jau keletą parų tupintį katiną.

Atvykę ugniagesiai glaustinėmis kopėčiomis įlipo į medį, tačiau išsigandęs gyvūnas užlipo dar aukščiau. Teko rizikuoti ir gelbėtojui – jis lipo aukštyn ir siekė gyvūną iškelti iš medžio.

Galų gale keletą minučių trukusi gelbėjimo operacija buvo baigta –gyvūnas iš medžio iškeltas ir paleistas. 

Beje, tądien dėl šio gyvūno į Bendrąjį pagalbos centrą buvo skambinta kelis kartus. Kuomet skambina žmonės, gelbėtojai nevyksta, jie reaguoja tik į gyvūnų gerovės tarnybų pranešimus. Tik gyvūnų tarnybai įvertinus ir pranešus, kad gyvūnui gresia pavogus, gelbėtojai vyksta jo gelbėti.

10 Komentarai

 • Ačiū gelbėtojams ir VŠĮ Miesto rainiukai.

  • Prie ko tie Rainiukai? Baudą jiems išrašyt, nes pagall tvarką jie turi atvažiuot išgelbrt o is tikro mala šūdą. Nei važiuoja nei ką. Kiekvienas dapbajobas paskambint gali. Gėda rainiukams šudukams

   • Gal kam šudūkas, o kam ne. Aiškiai parašyta kas gali iškviesti gelbėtojus. Norėčiau pamatyti kaip anonimas lipa i medžio virsune katina iškelti. Manau tikrai ne tik sudukai is kelniu byrėti pradetu.

    • Ar moki skaityt asilo berete? Rai iukai tuei atvykt i vieta ir ivertint situacija, o ne skambinet! As paskambines popiezium galiu apsimest. Uz ka jie pinigus gauna? Skunda surasem zmones ir ugniagesiai i savivaldybe del Rainiuku aplaidumo. Kreipisimes i ziniasklaida

     • As skaityti moku, bet tamsta nežinodamas visos situacijos pliurpi beleka. Mes zinom i ka kreipėmės pagalbos ir kas mums padėjo. Zinom, kad greičiau rašyk savivaldybei skunda dėl mokamu atlyginimu. Tik ugnegiasiai vargu ar su tavim prasidės.

 • Iškėlus iš medžio vežt jį į Rivonos sandėlius žiurkių gaudyt.

 • Gaidys tie rainiukai. Nukvakusios bobos ir tiek. Vyrus tegul myli o ne kates

  • Gal tokie nevisprociai gaidziai-vyrai nenusipelno buti mylimi.

   • Tai bobos su katem duodas? Gal jos zofiles????

 • Gyrjau gelbėkyte Darbas parcyjas, bo aš turu slėptys Urdomoje. Blyn nymylyte jūs mane kydaynėčyay

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video