Žaibiška kaimynų reakcija padėjo išgelbėti vyro gyvybę

 Žaibiška kaimynų reakcija padėjo išgelbėti vyro gyvybę

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į Kėdainių rajoną, mat pranešta, kad galimai gali tekti gelbėti vyro gyvybę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į Kėdainių rajoną, mat pranešta, kad galimai gali tekti gelbėti vyro gyvybę. Laimei, tą vakarą tragedijos išvengti pavyko, tačiau būtina atminti, kad panašioje situacijoje galime atsidurti kiekvienas iš mūsų ir bet kuriam iš mūsų gali prireikti panašios pagalbos.

Gausios pajėgos

Po 21 valandos Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Nociūnų kaime savo namuose vyras pakėlė ranką prieš save.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųstas arčiausiai buvęs policijos pareigūnų ekipažas ir dvi greitosios medicinos pagalbos medikų brigados.

Dvi greitosios siunčiamos tam, kad žmogaus gaivinimas būtų efektyvesnis, mat yra įdarbinama daugiau medikų rankų.

Išgelbėjo kaimynai

Atskubėjus specialiosioms tarnyboms vyras jau buvo atsigavęs. Jam pirmieji pagalbą suteikė artimiausi kaimynai. Jie vyrą ir ištraukė iš mirties nagų.

Apžiūrėję vyrą medikai sakė, kad trūko vos vienos kitos minutės ir viskas galėjo pasibaigti kitaip – daug liūdniau.

Vyrui nedelsiant buvo suteikta medicininė pagalba ir jis su policijos palyda buvo išgabentas ir paguldytas į gydymo įstaigą.  

Laimei, tą vakarą tragedijos išvengti pavyko, tačiau būtina atminti, kad panašioje situacijoje galime atsidurti kiekvienas iš mūsų ir bet kuriam iš mūsų gali prireikti panašios pagalbos.

Aut. past.

Būtina atminti

Daugiau šios istorijos detalių viešinti negalima dėl Lietuvoje galiojančių asmens duomenų apsaugos gairių. Tokia informacija yra griežtai saugoma įstatymo.

Tačiau reikia pasidžiaugti, jog tą vakarą tragedijos išvengti pavyko, mat būtina atminti, kad panašioje situacijoje galime atsidurti kiekvienas iš mūsų ir bet kuriam iš mūsų gali prireikti panašios pagalbos.

Neteikia informacijos

Tokių ir panašių atvejų policijoje fiksuojama tikrai nemažai, tačiau policijos įvykių suvestinėse, kurios pateikiamos žiniasklaidai, jie būna minimi gana retai, mat informacija yra labai jautri, ypač jei tai susiję su nepilnamečiais asmenimis.

Pastaruoju metu vis daugiau asmenų kreipiasi į pagalbos į medikus, žmonėms vis sunkiau susitvarkyti su savo psichologine ir emocine būkle.

Specialistai ragina žmones nebijoti kreiptis pagalbos, jei turite psichologinių sunkumų, jei kankina nerimas ir baimė, jei kyla negerų minčių.

4 Komentarai

  • Kodėl medikai nesirūpina savais, tegul gydymą suteikia, jiems jei nusibodo gyvent? Gal pilstuko padaugini ir bandė nusižudyt?

    • Koks jūsų reikalas?

  • Dar ne tiek pasikars prie šitokios konservatorių valdžios… Savi ubagai, neturi ką valgyt, o jie bl chaholams aukoja. Durnių šalis Lietuva

  • Laba diena. Ar turėjo kaimynai teisę nupjauti virvę be policijos leidimo? Ačiū.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video