Vytauto parko vaikų žaidimų aikštelei prireikė remonto

 Vytauto parko vaikų žaidimų aikštelei prireikė remonto

Mažieji kėdainiečiai buvo raginami būti atidūs ir kantrūs. Mat Vytauto parke buvo tvarkoma vaikų žaidimų aikštelės danga./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

2018 metų rudenį Kėdainių mieste atidarytam Vytauto parkui jau prireikė ir remonto. Praėjusią savaitę buvo pakeista parke esančios vaikų žaidimų aikštelės danga. Dėl piktavalių siautėjimo parke Kėdainių miesto seniūnija gauna pranešimus nuo pat parko atidarymo.

Dvi dienas

Vytauto parke buvo tvarkoma vaikų žaidimų aikštelės danga./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Mažieji kėdainiečiai gegužės 24 ir 25 dienomis buvo raginami būti atidūs ir kantrūs. Tomis dienomis Vytauto parke buvo tvarkoma vaikų žaidimų aikštelės danga.

„Kol išlieta danga neišdžiūvo ir nesutvirtėjo, ant jos lipti nebuvo galima. Todėl aikštelė aptverta STOP juosta, pakabinta informacinė lentelė, kad ten eiti yra negalima. Tik tinkamai paruošta danga tarnaus mums ne vienerius metus“, – sakė miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Dėl piktavalių siautėjimo parke Kėdainių miesto seniūnija gauna pranešimus nuo pat parko atidarymo.

Aut. past.

Taisė rangovai

Miesto seniūnas pažymėjo, kad aikštelės dangą tvarkė ne seniūnijos darbuotojai, o rangovas.

„Ten truputį ir broko buvo, ir ne broko. Žinote, ir vaikai mėgsta tą minkštą dangą pakrapštyti. Ir paaugliai ne kartą ją apgadinę yra.

Galiu pasakyti, kad su šia danga bėdų yra nuo pat parko atidarymo. Kasmet gauname pranešimų, kad danga sugadinta ar jai kažkas padaryta“, – informavo A. Krivičius.

Ragina saugoti

„Rinkos aikštė“ anksčiau rašė, kad piktadariams ir vėl užkliuvo vaikų žaidimų aikštelė. Tąkart buvo sulaužyta vaikų aikštelės čiuožykla, esanti Skongalio poilsiavietėje. Ši zona yra stebima vaizdo kameromis, todėl tikimasi piktadarius išsiaiškinti.

Tuo metu miesto seniūnija suskubo aikštelę tvarkyti. Skongalio poilsiavietė nuo piktavalių kenčia jau ne primą kartą. Pernai pavasarį akyli kėdainiečiai užfiksavo, kad buvo sugadinti naujai nutiesti takai, nulaužti pasodinti medeliai.

Kėdainių miesto seniūnas A. Krivičius prašo Kėdainių krašto žmonių ir ragina saugoti bei tausoti naujais įrengtas viešąsias erdves, naujas poilsio ir pramogų zonas, naujus suolelius ir kitą miesto infrastruktūrą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video