Visureigis taranavo kelio ženklus ir rėžėsi į vilkiko puspriekabę

 Visureigis taranavo kelio ženklus ir rėžėsi į vilkiko puspriekabę

Smūgio būta itin stipraus, mat visureigio priekis virto metalo laužo krūva, tačiau jo vairuotojas rimčiau nenukentėjo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį Kėdainių rajone, kelių Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai ir Jonava–Kėdainiai–Šeduva žiedinėje sankryžoje įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė neblaivus visureigio vairuotojas. Visureigis žiedinėje sankryžoje taranavo kelio ženklus ir rėžėsi į vilkiko puspriekabę.

Gausios pajėgos

Eismo įvykis įvyko priemiestinio Novočėbės kaimo ribose, kėdainiečių vadinamame Josvainių žiede. Apie 15 valandą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas liudininkų pranešimas, kad sankryžoje įvyko didelė avarija, buvo nežinoma ar yra sužeistų ar prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti pirmasis ir antrasis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Vaduoti neprireikė

Visureigis rėžėsi į žiedinėje sankryžoje tuo metu važiavusio vilkiko „Scania“ puspriekabę ir ją apgadino./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad visureigis „Volvo“, važiuodamas nuo Pelėdnagių pusės įvažiavo į žiedinę sankryžą, taranavo kelio ženklus ir rėžėsi į žiedinėje sankryžoje tuo metu važiavusio vilkiko „Scania“ puspriekabę.

Smūgio būta itin stipraus, mat visureigio priekis virto metalo laužo krūva, tačiau jo vairuotojas rimčiau nenukentėjo, jis važiavo vienas.

Vyriškis pats sugebėjo išlipti iš sumaitoto automobilio, jį į savo automobilį nusivedė policijos pareigūnai, ten jį apžiūrėjo ir medikai.

Netrukus paaiškėjo ir avarijos priežastis – visureigio vairuotojas buvo neblaivus. Vyriškiui policijos pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį.

Aut. past.

Buvo neblaivus

Netrukus paaiškėjo ir avarijos priežastis – visureigio vairuotojas buvo neblaivus. Vyriškiui policijos pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį.

Vilkiko vairuotojas buvo blaivus, vyras pasakojo nieko nematęs, tik pajutęs smūgį. Tuomet sustojęs ir išvydęs, kad į jį rėžėsi visureigis. Vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Žiedinėje sankryžoje pabiro nuolaužos, automobilio techniniai skysčiai. Kelią nuvalė ir nuolaužas surinko ugniagesiai.

Įvykio vietoje formavosi spūstys, eismą teko reguliuoti. Įvykį tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

2 Komentarai

  • Žiedas vadinamas gudručiu,o ne Josvainių.

  • kodėl suprojaktuojami tokie siauri žiedai, gal projaktuotojai nepamasto,kad važiuja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir didžiulės technikos, sunkiasvorės didelių gabaritų mašinos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video