Viskas, ką reikia žinoti apie plaukimą baidarėmis Vilnele

 Viskas, ką reikia žinoti apie plaukimą baidarėmis Vilnele

Plaukimas baidare – viena iš tų pramogų, kurios tikrai niekas neatsisako. Plaukimas baidare visada asocijuojasi su šiltomis vasaros dienomis, puikiomis emocijomis ir tiesiog smagiu laiku draugų, kolegų ar giminių apsuptyje. Mūsų šalis tikrai gali pasigirti įspūdingais kraštovaizdžiais, todėl baidarių maršrutų – toli gražu ne vienas. Bene kiekviename Lietuvos regione galima rasti puikų maršrutą, kuris užtikrins nepamirštamą ir įspūdžių kupiną laisvalaikį. Nemažai baidarių maršrutų galima rasti ne tik atokesniuose mūsų šalies kampeliuose, bet ir sostinėje. Baidarės Vilnele – puikus pasirinkimas ir sostinės gyventojams, ir jos svečiams. Ką reikėtų žinoti apie plaukimą baidarėmis Vilnele? Ir, kokie baidarių maršrutai galimi šioje upėje?

Kodėl baidarių pramogoms verta rinktis Vilnelės upę?

Baidarės Vilnele – unikali ir tikrai įsimintina pramoga, puikiai tinkanti bet kokio amžiaus plaukikams. Visų pirma, Vilnelės upe išsidėstę maršrutai džiugina itin kontrastinga panorama, kuri apima ir įspūdingus gamtos kampelius, ir didingą miesto kraštovaizdį. Baidarių nuoma Vilniuje užsiimančios įmonės gali pasiūlyti tikrai ne vieną, o net kelis, skirtingos trukmės ir intensyvumo maršrutus, todėl kiekviena kompanija gali rasti maršrutą, maksimaliai pateisinantį jos poreikius. Be to, tokia pramoga nereikalauja daug laiko, todėl jai nereikia skirti viso savaitgalio, pakanka kelių valandų, pusės ar daugiausiai vienos dienos.

Tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems baidarininkams pritaikyti maršrutai

Nusprendus baidarėmis plaukti Vilnelės upe, galima rinktis net iš keturių skirtingų maršrutų. Trumpiausias maršrutas pasižymi tik 1.5 – 2.5 val. trukme, todėl tokią atrakciją tikrai galima įtraukti į mergvakario, bernvakario, gimtadienio ar bet kokios kitos šventės programą. Šis maršrutas trumpas, bet tikrai įspūdingas. Jis nereikalauja daug laiko, tačiau visada dovanoja nepamirštamas emocijas. Plaukiant šia trasa plaukikai savo akis gali palepinti ir raminančiais gamtos vaizdais, ir gyvybe alsuojančia sostinės senamiesčio panorama. Ieškanties didesnių iššūkių, galima rinktis žymiai ilgesnes, 10 ar 13 km baidarių trasas. O tiems, kurie ieško aukso viduriuko, tikrai patiks 3 val. trukmės trasa, kurios ilgis 5 km.

Kuo svarbu pasirūpinti prieš plaukimą?

Baidarės Vilnele – pramoga, kuri tikrai nereikalauja ypatingo pasiruošimo. Baidarių nuoma užsiimančios kompanijos įprastai pasirūpina viskuo, nuo saugumo įrangos ir instruktažo pravedimo iki plaukikų transportavimo į plaukimo maršruto pradžią ir parvežimo atgal. Vienintelis dalykas, kuo turi pasirūpinti plaukimo dalyviai – puiki nuotaika ir asmeninėms reikmėms skirti daiktai. Plaukimas Vilnele vyksta ne tik miesto, bet ir gamtos apsuptyje, kurioje yra labai daug gyvybės. Todėl visiems plaukikams rekomenduojama su savimi pasiimti purškalus ar kitas priemones, kurios padės kovoti su įkyriais uodais ar kitais vabzdžiais.

Norint nuo vandens pavojaus apsaugoti išmaniuosius įrenginius ar kito tipo brangų inventorių, derėtų nepamiršti ir neperšlampamų krepšių ar maišelių. Kiekvienoje baidarėje bent vienas plaukikas turėtų su savimi pasiimti ir mobilųjį telefoną, tam, kad galėtumėte informuoti baidarių nuomos paslaugas teikiančius darbuotojus apie maršruto užbaigimą. Na ir žinoma – ypač plaukiant ilgesniais maršrutais, reikėtų nepamiršti ir maisto bei gėrimų atsargų, juk nieko nėra geriau už smagias iškylas gamtos apsuptyje, tiesa?

Baidares.lt internetiniame puslapyje galite rasti detalią informaciją apie siūlomus baidarių maršrutus Vilnelės upe. Čia galite sužinoti ir tokių paslaugų įkainius bei per kelias minutes patogiai atlikti baidarių rezervaciją. Dvejojate ir nesate tikri, ar plaukimas baidarėmis Vilnelės upe tikrai pateisins Jūsų lūkesčius? Nedvejokite, o tiesiog išbandykite, nes tai tikrai unikali ir su niekuo nesulyginama patirtis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video