Vilainiuose – respublikinė paraplegikų spartakiada

 Vilainiuose – respublikinė paraplegikų spartakiada

Paraplegikų spartakiados varžybose dalyvavo tik asmenys, judantys neįgaliojo vežimėliu. Visi dalyviai susibūrė į komandas./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija jau 16 metus rengia respublikinę paraplegikų spartakiadą, tad ir šiemet Vilainių sporto komplekse vyko tradicinė spartakiada, skirta kėdainiečiui Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjui Stanislovui Kutkevičiui atminti.

Judantys vežimėliu

Paraplegikų spartakiados varžybose dalyvavo tik asmenys, judantys neįgaliojo vežimėliu. Visi dalyviai susibūrė į komandas.

„Spartakiada rengiama pagal Kėdainių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto skyriaus projektą „Neįgaliųjų sporto populiarinimas Kėdainių rajone“.

Vyko įvairių rungčių asmeninės ir komandinės varžybos. Neįgalieji varžėsi 100 metrų sprinto rungtyje, išbandė jėgas smiginio rungtyje, visiems labai patiko Ringo žaidimas ir šaudymas į taikinį iš orinio šautuvo bei figūrinis važiavimas.

Tradiciškai nugalėtojais tapo kėdainiečiai, antrąja ir trečiąja vietomis pasidalino Kauno ir Kaišiadorių komandos“, – kalbėjo Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkė Alma Margevičienė.

Tradiciškai nugalėtojais tapo kėdainiečiai./ Organizatorių nuotr.

Užsisėdėti – nevalia

Paraplegikų asociacijos vadovė pažymėjo, kad kėdainiečiai labai aktyvūs, stengiasi visur dalyvauti ir patys vykdo daugybę veiklų.

„Stengiamės judėti, sportuoti kuo daugiau, neužsisėdėti. Dukart per savaitę renkamės treniruotėms.

Kasmet organizuojame šią spartakiadą, važiuojam kaip svečiai į kitus miestus varžytis įvairiausiose rungtyse.

Tiesą pasakius, mūsų asociacijos nariai yra labai užimti ir išties turi gana nedaug išeiginių. Ne vien sportuojame, bet ir saviveikloje dalyvaujame, būrelių turime“, – sakė A. Margevičienė.

Neįgaliuosius aplankęs Kėdainių rajono mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis džiaugėsi bendryste ir neįgaliųjų užsidegimu įvairioms veikloms.

Aut. past.

Džiaugėsi bendryste

Neįgaliuosius aplankęs Kėdainių rajono mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis džiaugėsi bendryste ir neįgaliųjų užsidegimu įvairioms veikloms.

„Kėdainių paraplegikų asociacijos organizuota spartakiada Kutkevičiaus taurei laimėti yra tradicinė. Ačiū už tai Almai Margevičienei, kuri randa laiko ir jėgų tęsti šias tradicijas, organizuoja savus ir sukviečia svečius iš gretimų rajonų.

Varžybos pavyko, gera nuotaika pasidalinta, nugalėtojų komanda nustatyta.

Džiaugiuosi susitikimu su Kauno rajono bendruomeninių organizacijų vadove Egle Juzapavičienė –  aptarėme daug svarbių klausimų dėl bendruomeninių organizacijų vaidmens, Jaunimo centro perspektyvų rajone ir kitų daug reikalų“, – apibendrino P. Aukštikalnis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video