„Vikonda grupės“ įmonių darbuotojos stebėjo „Metų kaunietė 2021“ apdovanojimus

 „Vikonda grupės“ įmonių darbuotojos stebėjo „Metų kaunietė 2021“ apdovanojimus

Jau trečius metus renginį ir projektą remianti „Vikonda grupė“, kurios akcininkė yra Jolanta Blažytė, ir įmonės generalinis direktorius Mindaugas Snarskis šventėje pakvietė dalyvauti ir grupės įmonių darbuotojas. Taip norėta padėkoti moterims už atsakingą, atsidavusį ir kolegas įkvepiantį jų darbą.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Kovo 8-ąją Kauno muzikiniame teatre vykusiame jubiliejiniame, 10-ajame, renginyje buvo išrinkta „Metų kaunietė 2021“. Iš šešių finale dalyvavusių nominančių daugiausia balsavusiųjų palaikė gydytoją, vaikų neurologę, besigilinančią į retų ligų sritį, daugkartinę kraujo donorę ir donorystės aktyvistę, daug prasmingų iniciatyvų įgyvendinusio Kauno moterų LIONS klubo prezidentę Mildą Dambrauskienę.

Pasak renginio organizatorių, projektas ir yra skirtas pagerbti moteris, kurios įkvepia imtis prasmingų darbų, kuo plačiau skleisti žinią apie geruosius pavyzdžius, kurie yra visai šalia, parodyti, kad gėris, atjauta ir nuoširdus veiklumas yra didžiulė vienijanti jėga, galinti pakeisti kitų gyvenimus į gera.

Jau trečius metus renginį ir projektą remianti „Vikonda grupė“ šventėje pakvietė dalyvauti ir grupės įmonių darbuotojas. Taip norėta padėkoti moterims už atsakingą, atsidavusį ir kolegas įkvepiantį jų darbą.

Nuoširdus moterų atsidavimas savo veiklai yra neįkainojamas darnaus kolektyvo, kokybiškos produkcijos bei sėkmingos įmonių veiklos pagrindas. Jų darbo vaisiais mėgaujamės kas dieną net nenutuokdami, kiek jėgų, laiko, kruopštumo, atsakingumo ir atkaklumo joms reikėjo į tai įdėti, kad būtų pasiektas puikus rezultatas. Jos yra sektinas pavyzdys kolegoms, vaikams, artimiesiems, kaip reikia visuomet būti vienu žingsneliu priekyje.

Iš šešių finale dalyvavusių nominančių daugiausia balsavusiųjų palaikė gydytoją, vaikų neurologę, besigilinančią į retų ligų sritį, daugkartinę kraujo donorę ir donorystės aktyvistę, daug prasmingų iniciatyvų įgyvendinusio Kauno moterų LIONS klubo prezidentę Mildą Dambrauskienę.

Taigi šios šešios „Vikonda grupės“ įmonių moterys – Stasė Razgūnienė, Marytė Sirtautienė, Inga Staugienė, Svetlana Kudevičienė, Aurelija Činikienė, Ernesta Rajeckienė – jau tikrai įrodė, kad yra vertos būti tarp geriausių Lietuvos moterų.

Be minėtų „Vikonda grupės“ įmonių darbuotojų, „Metų kaunietės 2021“ renginyje taip pat dalyvavo ir valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė, įmonių grupės personalo vadovė Alina Leonavičienė bei generalinis direktorius Mindaugas Snarskis su žmona Simona Snarskiene.

Apdovanojimų iškilmių programos metu skambėjo melodijos iš žymiausių operečių, dainos iš pasaulinio garso miuziklų, choreografinės miniatiūros.

Renginį režisavo Viktorija Streiča, orkestrui dirigavo Jonas Janulevičius. Programą atliko teatro solistai Martynas Kavaliauskas, Andrius Apšega, Marija Arutiunova, Egidijus Bavikinas, Akvilė Garbenčiūtė, Karina Krysko, Rokas Laureckis. Taip pat choro ir baleto artistai, teatro simfoninis orkestras. Renginį vedė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Rekomenduojami video