„Vikonda grupės“ darbuotojų vaikams – šventinė viešnagė teatre

 „Vikonda grupės“ darbuotojų vaikams – šventinė viešnagė teatre

Būrys „Vikonda grupės“ įmonių darbuotojų atžalų Kauno valstybiniame lėlių teatre žiūrėjo nuotaikingą spektaklį „Kalėdų Senelio pagrobimas“./Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Kalėdų laukimas kasdienybę nuspalvina stebuklais, o patys didžiausi nutinka… tik teatre. „Vikonda grupė“ gausų būrį savo įmonių darbuotojų atžalų pakvietė į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Čia mažųjų laukė šventinis spektaklis „Kalėdų Senelio pagrobimas“, nepamirštami nuotykiai su pasakojimo personažais ir, žinoma, dovanos!

Dėmesys darbuotojų atžaloms

„Vikonda grupė“ daug dėmesio skiria ne tik savo įmonių darbuotojams, bet ir jų šeimoms. Kad Kalėdų laukti nebūtų ilgu, vaikai kasmet pakviečiami į vis kitokį šventinių linksmybių bei spalvingų akimirkų mažoms širdelėms dovanojantį renginį. Iki šiol pramogos keliaudavo į Kėdainius, o šiemet pirmą kartą vaikai su tėveliais buvo pakviesti į lėlių teatrą laikinojoje sostinėje. Tad šventiškos nuotaikos niekam netrūko.

„Labai norėjosi, kad vaikai aplankytų teatrą ir būtent čia pamatytų teatro profesionalų pasirodymą, – kas įkvėpė pokyčiams, atskleidė „Vikonda grupės“ personalo direktorė Alina Leonavičienė. – Man pačiai nuo vaikystės Kalėdų šventė ir spektakliai dramos, muzikiniame ar lėlių teatre neatsiejami, tad norisi tokią galimybę padovanoti ir „Vikonda grupės“ įmonių darbuotojų atžaloms. O ir susitikimas su Kalėdų Seneliu teatro erdvėje kur kas šventiškesnis.

Viena iš „Vikonda grupės“ vertybių, kurią puoselėjame ir stipriname, yra šeimyniškumas. Taigi mums svarbu rūpintis ne tik savo darbuotojais, bet ir jų šeimos nariais.“

Pasibaigus spektakliui, mažųjų žiūrovų laukė Kalėdų Senelio dovanos – žaismingai dekoruoti elektriniai dantų šepetėliai bei gardžiai kvepianti dantų pasta – kad dantukų priežiūros rutina taptų kur kas smagesnė.

Patiko visai šeimai

Vienos iš „Vikonda grupės“ įmonių „EVA paslaugos“ finansų analitikų skyriaus vadovas Martynas Šopa į kalėdinį spektaklį atvyko su visa šeima: žmona Jūrate, penkerių dukrele Milda ir pagranduke septynių mėnesių Elija.

„Įspūdžiai labai puikūs. Aš pats lėlių teatre seniai bebuvau – tik vaikystėje. Tad spektaklis ir man pačiam paliko gerą įspūdį: muzika, dainos, įtraukiantis spektaklio siužetas, patys personažai. Tikėjausi, kad lėlių teatre tik su lėlytėmis vaidina, o čia aktoriai patys apsirengę lėlių kostiumais. Buvo tikrai gražu.

Taip pat dukrai labai įsiminė kalėdinių dovanų įteikimas – jas per pasakų namelio langelį vaikams padavinėjo lėlės. Išties smagu. Viskas puikiai apgalvota“, – šeimos įspūdžiais pasidalijo M. Šopa.

Įspūdžiai puikūs. Spektaklis labai patiko abiem – ir dukrai, ir man. Nesitikėjau, kad spektaklis bus toks šiuolaikiškas.

E. Rajeckienė

Spektaklio įspūdžių nepamiršo ilgai

UAB Kėdainių konservų fabriko gamybos vadovas Gytis Zakarauskas drauge su žmona Ugne į šventinį spektaklį atlydėjo penkerių sūnų Herkų.

„Spektakliu likome labai sužavėti. Šiaip sūnus nėra filmukų mėgėjas ir laisvalaikio su telefonu rankose neleidžia. O štai spektaklis tiesiog prikaustė Herkaus dėmesį. Emocijų užteko ilgam – dar ir kitą dieną vis šnekėjo apie spektaklį. Visa šeima puikiai praleidome laiką, – atskleidė G. Zakarauskas. – Išvyka buvo tikrai smagi. Džiugu, kad „Vikonda grupė“ nepamiršta ir mūsų vaikų.“

Sužavėjo šiuolaikiškumu

Nusileidus scenos uždangai ir spektakliui pasibaigus, šypsenos dar ilgai nedingo iš „EVA paslaugos“ buhalterės Ernestos Rajeckienės bei jos devynmetės dukros Emos veidų.

„Šaunu, kad šiais metais pakvietė atvykti į lėlių teatrą. Čia atmosfera labai šventiška. Įspūdžiai puikūs. Spektaklis labai patiko abiem – ir dukrai, ir man, – sakė E. Rajeckienė. – Nesitikėjau, jog spektaklis bus toks šiuolaikiškas.

Mūsų šeima į teatrą važiuoja retokai, bet savo kelionėms mielai renkamės muziejus. Neseniai lankėmės Rumšiškių muziejuje įkurtame šviesų parke. O ši viešnagė lėlių teatre dovanojo nekasdieniškų įspūdžių ir širdyje paliko tikrą kalėdinę nuotaiką.

Malonu, kad darbovietė parodo dėmesį ne tik darbuotojui, bet ir jo šeimai.“

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video