„Via Balticoje“ susidūrė vilkikai: įkalintą vairuotoją vadavo gelbėtojai (FOTOGALERIJA)

 „Via Balticoje“ susidūrė vilkikai: įkalintą vairuotoją vadavo gelbėtojai (FOTOGALERIJA)

Praleisti priešpriešine eismo juosta važiuojančių automobilių sustojo lietuvio vairuojamas vilkikas „Daf“, už jo taip pat sustojo lenko vairuojamas vilkikas „Mercedes“, o į juos rėžėsi iš paskos važiavęs irgi Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio pavakarę į Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Taučiūnų kaimą skubėjo visos specialiosios tarnybos, mat buvo gautas pranešimas, kad „Via Balticoje“ susidūrė trys vilkikai, vieno jų po avarijos deformuotoje kabinoje įkalintas vairuotojas. Jį teko vaduoti ugniagesiams. Laimei, eismo įvykio metu niekas rimčiau nenukentėjo.

Remonto zonoje

Eismo įvykis įvyko po 15 valandos. Buvo pranešta, kad į sustojusius du vilkikus iš galo rėžėsi kitas vilkikas.

Iš viso į avariją pateko trys transporto priemonės, kelyje darosi didžiulės transporto spūstys.

Į nelaimės vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai iš Šėtos ir Kėdainių, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Ugniagesiai pastatė glaustines kopėčias ir padėjo vairuotojui išsiropšti iš kabinos pro langą. Vilkiko vairuotoją apžiūrėjo greitosios medikai, pirminiais duomenimis, sunkesnių sužalojimų vyriškis išvengė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Padėjo išlipti

Tarnyboms atskubėjus į įvykio vietą paaiškėjo, kad vilkiko vairuotojas Lenkijos pilietis po susidūrimo su kitu vilkiku yra įkalintas kabinoje.

Vyras prispaustas nebuvo, tiesiog po avarijos deformavosi kabina ir jis negalėjo atsidaryti durelių. Ugniagesiai pastatė glaustines kopėčias ir padėjo vairuotojui išsiropšti iš kabinos pro langą.

Jį apžiūrėjo greitosios medikai, pirminiais duomenimis, sunkesnių sužalojimų vyriškis išvengė.

Susidūrė trys

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad dėl eismo įvykio ir kaltas būtent šis vairuotojas. Šiuo metu „Via Balticoje“ vykdomas tilto per Juodkiškių užtvanką remontas, tad eismas vyksta tik viena eismo juosta.

Aiškėja, kad praleisti priešpriešine eismo juosta važiuojančių automobilių sustojo lietuvio vairuojamas vilkikas „Daf“, už jo taip pat sustojo lenko vairuojamas vilkikas „Mercedes“, o į juos rėžėsi iš paskos važiavęs irgi Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“.

Šiuo metu bendrovė „Kelių priežiūra“ vykdo tilto per Juodkiškių užtvanką remonto darbus. Apie eismo ribojimus informuoja pastatyti specialūs kelio ženklai. Pareigūnai ir kelininkai prašo vairuotojų šioje kelio atkarpoje būti itin atsargiais. 

Aut. past.

Pamatė per vėlai

Visi vilkikai važiavo į Panevėžio pusę, buvo pakrauti. Lenkijos pilietis teigė, kad per vėlai pastebėjo sustojusius kolegas ir rėžėsi į juos.

Šiuo metu bendrovė „Kelių priežiūra“ vykdo tilto per Juodkiškių užtvanką remonto darbus. Apie eismo ribojimus informuoja pastatyti specialūs kelio ženklai. 

Pareigūnai ir kelininkai prašo vairuotojų šioje kelio atkarpoje būti itin atsargiais. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video