„Via Balticoje“ nuo kelio nuvažiavo ir apvirto vilkikas

 „Via Balticoje“ nuo kelio nuvažiavo ir apvirto vilkikas

Pirmieji į nelaimės vietą atskubėjo medikai ir policininkai. Jie rado laukuose apvirtusį sunkiasvorį automobilį DAF su puspriekabe./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienio vakarą visos Kėdainių specialiosios tarnybos skubėjo į mirties keliu pramintą „Via Balticą“ – nuo kelio nuvažiavo ir apvirto vilkikas su puspriekabe. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko sprogus sunkiasvorio automobilio padangai.

Gelbėti skubėjo gausios pajėgos

Po 18 valandos Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai („Via Baltica“ ruožas), Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijoje, kelio atkarpoje tarp Saviečių ir Gelnų, važiuojant Kauno link nuo kelio nuvažiavo ir laukuose apvirto vilkikas su puspriekabe.

Pranešėjas teigė, kad žmogus yra vilkiko kabinoje, jo sveikatos būklė – nežinoma.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ugniagesių komanda, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Padėjo vairuotojui išsiropšti

Pirmieji į nelaimės vietą atskubėjo medikai ir policininkai. Jie rado laukuose apvirtusį sunkiasvorį automobilį DAF su puspriekabe. Policininkai ir medikai padėjo vairuotojui išsiropšti iš vilkiko kabinos. Jį apžiūrėjo medikai.

Vairuotojas buvo blaivus, jis paaiškino, kad važiuojant Kauno link sprogo vilkiko padanga ir sunkiasvorę mašiną tiesiog ėmė nešti nuo kelio į laukus.

Eismo įvykio vietoje liko budėti policijos pareigūnai. Laukiama specialaus galingo evakuatoriaus, kuris atverstų ir ištemptų vilkiką į važiuojamąją kelio dalį.

Aut. past.

Vilkiką ištrauks evakuatorius

Eismo įvykio vietoje liko budėti policijos pareigūnai. Laukiama specialaus galingo evakuatoriaus, kuris atverstų ir ištemptų vilkiką į važiuojamąją kelio dalį.

Ko gero, vykdant gelbėjimo operaciją teks ir vėl kuriam laikui dalinai stabdyti eismą „Via Baltica“ keliu.

Laimei, įvykio metu nebuvo kliudyti kiti automobiliai ar sužeisti žmonės, neišsiliejo ir vilkiko degalai ar techniniai skysčiai. Į įvykio vietą atvyko ir žmogus, kurio lauke įvyko nelaimė. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video