Vasario 16-ąją – 16 krašto renginių

 Vasario 16-ąją – 16 krašto renginių

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Beržų bendruomenės kvietimu nerta į eketę Noreikių kaimo tvenkinyje.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis šiemet išskirtinės mūsų tautai ir valstybei dienos – Vasario 16-osios − proga užsibrėžė aplankyti ne mažiau, kaip 16 mūsų rajone vykstančių šiai datai paminėti skirtų renginių. Mero pavaduotoją stebino mūsų žmonių išradingumas ir nuoširdumas.  

,,Įsitikinau, kad kiekviename mūsų krašto kampelyje žmonės myli Lietuvą ir savo gimtą kraštą,  gerbia savo ir kitų žmonių darbą, pasiekimus ir tiesiog trykšta idėjomis. Nuo virtualių parodų iki nuotraukų atvirose vietose, šviesos instaliacijų, nuo koncertų iki milžiniškos  miesto reklamos, nuo išsimaudymo vėsioje eketėje iki susitikimo su signatarais Didžiosios Rinkos aikštėje – visi dideli ir maži Vasario 16-ajai skirti renginiai, darbai ir jos įprasminimai labai sujaudino ir įkvėpė“,  − sakė vicemeras. 

P. Aukštikalnis aplankė ir renginius  ir žuvusių karių, savanorių bei iškilių krašto žmonių kapus – taip atiduodamas duoklę ne tik dabar, bet ir praeityje mūsų Lietuvą kūrusiems ir už jos gerovę besiaukojusiems žmonėms.

1 Komentaras

  • Šaunuolis Paulius ! laukiame ir Pagiruose , pas mus dar spėsite

Comments are closed.

Rekomenduojami video